Прямий зв’язок

22 августа 2018 | ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК, СВІЖИЙ НОМЕР | 4 коммент. | №34 (1169)

26 вересня з 12:00 до 13:00

у редакції газети «Роксолана»

відбудеться прямий зв’язок

із начальником міського відділу освіти

Анатолієм ТРОНЕМ.


Якщо у Вас є запитання щодо реформування освітньої галузі, роботи міських садочків, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти, стосовно інклюзивної освіти або ж маєте побажання чи зауваження до функціонування відділу освіти, телефонуйте за номерами: (05446)-2-47-65 або (099)-93-25-100.

Також Ви маєте змогу надіслати запитання на поштову адресу редакції: м. Охтирка, вул. Паркова 1, або на електронну пошту: roxolana1996@ukr.net. Полюбляєте читати «Роксолану» в Інтернеті? Тоді залишайте Ваші питання та пропозиції на сайті газети roxolana.com.ua.

 

 Комментарии (4)

 

 1. Мама першокласника пишет:

  Скажіть, будь ласка, як буде вирішене питання стосовно роботи груп продовженогоднядля учнів початкових класів. Я працюю, чоловік на заробітках, бабусі-дідусі теж по роботах мотаються, то як бути з дитиною, уроки в якої закінчуються в 12-12:30? У школі нам сказали, що місць у групі 30, а дітей – близько сотні. Як бути?

 2. Марина пишет:

  Коли приміщення їдальні в 11 школі стане затишним? Зараз воно нагадує якусь казарменну столову радянського зразка. Можливо вже час там змінити меблі і обладнання для приготування їжі?

 3. Анжела пишет:

  Чи відомі Вам факти булінгу в охтирських школах, яка робота ведеться, аби уникнути цього. Я часто роблю зауваження дітям в школі, коли забираю свою дитину, чякі часто на перервах штотвхаються і бються в коридорах

 4. Алла пишет:

  Добрий день! Моя дитина пішла в 5 клас. Зараз у школі друга іноземна мова не викладається. Години англійської мови теж не збільшували. Дана ситуація тимчасова чи наші діти будуть позбавлені можливості вивчати другу іноземну мову?

Добавить комментарий


Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: