Прямий зв’язок

22 августа 2018 | ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК, СВІЖИЙ НОМЕР | 4 коммент. | №34 (1169)

26 вересня з 12:00 до 13:00

у редакції газети «Роксолана»

відбудеться прямий зв’язок

із начальником міського відділу освіти

Анатолієм ТРОНЕМ.


Якщо у Вас є запитання щодо реформування освітньої галузі, роботи міських садочків, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти, стосовно інклюзивної освіти або ж маєте побажання чи зауваження до функціонування відділу освіти, телефонуйте за номерами: (05446)-2-47-65 або (099)-93-25-100.

Також Ви маєте змогу надіслати запитання на поштову адресу редакції: м. Охтирка, вул. Паркова 1, або на електронну пошту: roxolana1996@ukr.net. Полюбляєте читати «Роксолану» в Інтернеті? Тоді залишайте Ваші питання та пропозиції на сайті газети roxolana.com.ua.

 

 Комментарии (4)

 

 1. Алла пишет:

  Добрий день! Моя дитина пішла в 5 клас. Зараз у школі друга іноземна мова не викладається. Години англійської мови теж не збільшували. Дана ситуація тимчасова чи наші діти будуть позбавлені можливості вивчати другу іноземну мову?

 2. Анжела пишет:

  Чи відомі Вам факти булінгу в охтирських школах, яка робота ведеться, аби уникнути цього. Я часто роблю зауваження дітям в школі, коли забираю свою дитину, чякі часто на перервах штотвхаються і бються в коридорах

 3. Марина пишет:

  Коли приміщення їдальні в 11 школі стане затишним? Зараз воно нагадує якусь казарменну столову радянського зразка. Можливо вже час там змінити меблі і обладнання для приготування їжі?

 4. Мама першокласника пишет:

  Скажіть, будь ласка, як буде вирішене питання стосовно роботи груп продовженогоднядля учнів початкових класів. Я працюю, чоловік на заробітках, бабусі-дідусі теж по роботах мотаються, то як бути з дитиною, уроки в якої закінчуються в 12-12:30? У школі нам сказали, що місць у групі 30, а дітей – близько сотні. Як бути?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: