Нове призначення

5 сентября 2018 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №36 (1171)

Директором Охтирського інклюзивно-ресурсного центру стала Тетяна Коваль

Минулого понеділка в Охтирці було  відкрито новий освітній заклад – Інклюзивно-ресурсний центр, який працюватиме біля міського центру реабілітації дітей-інвалідів та садочку “Теремок”, що допоможе дітям з інвалідністю отримувати комплексну реабілітаційну психолого-педагогічну допомогу в одному місці.

Центр допомагатиме батькам знайти правильні орієнтири розвитку особливої дитини, його фахівці співпрацюватимуть із закладами освіти, допомагатимуть в організації інклюзивного навчання, облаштуванні освітнього середовища. На даний Центр покладається і завдання з інформування громадськості Охтирщини про важливість впровадження інклюзивної освіти та поширення ідеї толерантності.

У Центрі працюватиме практичний психолог, учитель-логопед, учитель-дефектолог та учитель – реабілітолог.

Народилася: 13 квітня 1983 року в с. Качанівка, Охтирського району.

Освіта: вища, закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю “Вчитель історії, практичний психолог у закладах освіти”.

Трудова діяльність: з 2003 по 2005 роки працювала психологом  у загальноосвітній школі № 9, з 2005 по серпень 2018 року займала посаду методиста з психологічної служби відділу освіти Охтирської міськради.

Сімейний стан: одружена, виховує 8-річного сина.

Хобі: кулінарія.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: