«Родовід» запрошує до Куземину

19 сентября 2018 | КУЛЬТУРА, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №38 (1173)

«Родовід» запрошує до Куземину
Минулої суботи в с. Чернеччина Охтирського району відбувся перший фестиваль-ярмарок «Гарбуз-фест», а наступної суботи куземинський «Родовід» запрошує гостей до підніжжя Замкової гори.
Велика кількість гостей «Гарбуз-фесту» взяли участь у роботі ярмаркового двору, смакували українськими стравами, переглянули виставку народних умільців та декоративно-ужиткового мистецтва.

Не аби який інтерес у глядачів викликало бренд-шоу «Супер гарбуз», в рамках проведення якого були визначені найбільший, найменший та найкреативніший гарбуз та презентація-конкурс гарбузових смаколиків: мармеладу, чіпсів, цукатів, пиріжків і пирогів, каші, киселю, рулетів і навіть котлет з гарбуза, які прийшлися до смаку народним дегустаторам.
Для найменших гостей свята також була підготовлена святкова програма: шоу мильних бульбашок, робота батуту та надувної гірки, аквагрим, веселі аніматори дарували гарний настрій радували дітлахам.
З великим задоволенням сприймали глядачі святковий концерт з нагоди Дня села та 60-ти річчя Чернеччинського СБК, що дарували кращі колективи з Чернеччина, Бугруватого, Високого, Хухри, Лутища, Ясенового, Полог. Апогеєм стята стала «вишенька на торті» – фаєр-шоу та феєрверк.
Наступної суботи 22 вересня пройде культурно-мистецьке свято «Родовід», яке відбудеться біля підніжжя Замкової гори в с. Куземин Охтирського району. Детальніше про святкову програму заходу нам розповість начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Охтирської РДА Ніна Шаталова:
- Протягом 20-22 вересня відбудеться пленер художників на Замковій горі «Художній артіль». 21 вересня о 15:30 буде відкрито музейну кімнату пісенної творчості Охтирщини в Охтирському районному будинку культури, а о 16:00 пройде творчий звіт заслуженого діяча естрадного мистецтва Мар`яна Пуляка «Пісня єднає родину».
22 вересня в с. Куземин усі бажаючі зможуть насолодитися святковим концертом за участі кращих аматорів Охтирщини, Полтавщини, Сумщини, відвідати ярмарковий двір, скуштувати куземинські автентичні страви, взяти участь у пішій прогулянці до Замкової гори з панорамним оглядом місцевості, прийняти участь у спортивних змаганнях «Слобожанські забави», відвідати майстер – класи викладачів і учнів вищого Сумського училища мистецтв імені Бортнянського.
Також гості свята зможуть відвідати зелену садибу, де матимуть змогу оглянути сушню для фруктів та скуштувати автентичну куземинську сушку. Відправлення транспорту від Замкової гори до сушні відбудеться в 11:00, 11:40 та 12:20. В рамках фестивалю відбудеться зустріч земляків поблизу «Куземинського перехрестя», виставка ікон реставратора Євгена Салівона, працюватиме фотозона «Етнічний вернісаж» та висадження калинових кущів. Робота куземинської фіточайні та етно-кафе на «На снопах» подарує гостям фестивалю справжнє гастрономічне задоволення.
О 15:00 розпочнеться концерт Заслуженої артистки України, уродженки Чернівців Ірини Стиць, а о 17:00 стартуватиме святкова дискотека.
Для бажаючих відвідати районне свято «Родовід» буде організовано транспортне перевезення. Маршрутки відправлятимуться о 10:00 від Покровського Собору та внутрішнього двору Охтирської РДА.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: