Стало відомо, що …

1 октября 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | №39 (1174)

… Робота перевізників під прицілом уваги

В ході щоденного контролю за дотриманням перевізниками умов договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в Охтирці відділом транспортної інфраструктури управління капбудівництва та ЖКГ проведено 169 перевірок, складено 5 актів про порушення. Основними порушеннями умов договорів зареєстровано невиконання перевізниками розкладу руху та самовільна заміна транспортного засобу на маршруті. У разі складення на перевізника 3-х актів про порушення умов Договору протягом року Договір про перевезення з таким перевізником буде розірвано.

За ініціативою управління робоча група провела обстеження дотримання санітарного стану у салонах автобусів. Зауваження висувалися перевізникам  щодо стану підлоги та стелі автобусів, чохлів та занавісок на вікнах, стану панелей в салоні та реклами на вікнах. Протягом вересня місяця перевізникам необхідно усунути виявлені недоліки. На прохання мешканців міста такі перевірки продовжуватимуться і надалі

… Палити цигарки стане ще дорожче

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №9085, який передбачає підвищення акцизів на сигарети на 30,8% з 1 січня 2019 року. Автор законопроекту вважає, що таким чином законодавство України щодо ставок акцизів на тютюнові вироби наблизиться до європейського і створить рівні умови для всіх представників тютюнової галузі.

Згідно з текстом законопроекту, ставки податку на 1000 штук сигарет виростуть з 2071,01 гривні до 2257,4 гривні. А це означає, що пачка цигарок  буде коштувати більше 40 гривень. Відзначається, що підвищення стосується як сигарет з фільтром, так і сигарет без фільтра.

… Готуємося до переходу на зимовий час

Україна готова скасувати перехід на літній і зимовий час слідом за Європейським союзом, але поки рішення офіційно не прийнято, за традицією, в останню неділю жовтня в нашій країні відбудеться перехід на зимовий час.

У ніч з 27 на 28 жовтня о 4:00 стрілки годинника потрібно перевести на годину назад. У 2011 році в Україні вже була спроба скасувати переведення годинників, але вона виявилася невдалою. Лікарі стверджують, що організм людини легше переносить перехід на зимовий час, ніж на літній. У разі переходу на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну.

…В Хухрі знайшли авіабомбу вагою 250 кг

Протягом тижня піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, було знищено фугасну авіаційну бомбу ФАБ-250, 11 артилерійських снарядів, 4 мінометні міни та 2 ручні гранати часів Другої світової війни, які були виявлені у Роменському, Охтирському, Тростянецькому, Сумському, Глухівському, Лебединському та Конотопському районах.

Зокрема, місцеві жителі с. Хухра Охтирського району  під час земляних робіт у полі натрапили на металевий предмет великих розмірів схожий на боєприпас, що знаходився на відстані 400 м від житлових будинків. Про це чоловіки повідомили рятувальникам. На місце виклику прибули роменські піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як фугасну авіабомбу вагою 250 кг. Фахівці вилучили її, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, натрапивши на предмет схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, обгородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером «101» та правоохоронні органи за номером «102».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: