Хто хоче стати військовослужбовцем?

3 октября 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, АНОНС, НОВИНИ | Нет комментариев |

Хто хоче стати військовослужбовцем?

Якщо Ви все життя мріяли стати військовим, але ще з якихось причин не змогли втілити задуми в реальність, маєте можливість пройти військову службу за контрактом у військовій частині № 2276.

Начальник служби обліку особового складу штабу В/ч 2276, капітан Олександр Геращенко розповість детальніше, на яких умовах можна стати військовослужбовцем за контрактом:

- Військова частина 2276 Національної гвардії України (м. Охтирка) запрошує на військову службу за контрактом осіб рядового та сержантського складу. Середня заробітна плата складає 7000-9000 грн., виплачується щомісячно та без затримок.

Також на військовослужбовців поширюються наступні соціальні гарантії: отримання житла за рахунок держави; речове забезпечення у відповідності до визначених норм; забезпечення безкоштовними обідами у робочі дні; безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я; санаторно-курортне лікування та відпочинок у закладах МВС України один раз на рік; отримання освіти у військових вищих навчальних закладах без відриву від військової служби; пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі вислуги 25 років і більше або 25 років трудового стажу, з яких 12 років і 6 місяців становить військова служба.

Щорічно надається відпустка із збереженням 100 % грошового забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення; матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань в розмірі місячного грошового забезпечення.

При укладанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 14 000 грн. для осіб рядового складу, 15850 грн. для сержантського складу.

За військовослужбовцем, прийнятим на військову службу за контрактом в особливий період, зберігаються місце роботи, посада, середня заробітна плата, пенсія. При цьому досвід проходження військової служби не обов’язковий, проводиться навчання в профільних навчальних підрозділах.

З питань проходження військової служби звертатись до служби комплектування військовослужбовцями за контрактом за номерами: (050)-762-03-94, (050)-766-04-35.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: