Капітально!

12 октября 2018 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №41 (1176)

Капітально!


Продовжуються роботи з поточного ремонту доріг обладнанням УЯР-01 по пров. Кириківському та пров. Я. Майтюренка,  капітальний ремонт дороги по вул. 8 Березня, де проведено забивання 8-ми спаїв. По вул. Батюка влаштовано траншею з піщаною основою та улаштовано 254 м. п. траншеї та укладено 212 м. п. труб.

У внутрішньобудинковому проїзді багатоповерхівки за адресою вул. Паркова, 1 були виконані роботи зі встановлення 280 м. п.  бортового каменю, 90 м. п. поребриків та улаштовано 380м2  гарячої асфальтобетонної суміші.

Продовжуються роботи з капітального ремонту дахів терапевтичного відділення, клініко-діагностичної поліклініки та переходу Охтирської ЦРЛ. Виконані роботи з демонтажу примикань 150м. п., улаштування цементної вирівнюючої стяжки 900 м2 та праймерування  900 м2.

На стадії завершення роботи з капітального ремонту даху амбулаторії № 1 КЗ «ОМЦПМСД», де було улаштовано 1200 м2 нового покриття даху та 615 м2утеплювача; та даху КЗ «Охтирська міська стоматполіклініка», де було улаштовано 1025 м2 нового покриття даху та улаштовано 615 м2 утеплювача.

Продовжуються роботи з капітального ремонту адміністративного приміщення за адресою вул. Успенська, 1, де вже капітально відремонтований дах та продовжуються роботи з шпаклювання стін цокольного та першого поверху.

По пров. Штагера на майбутньому футбольному полі проводяться роботи з улаштування щебеневої основи та встановлення бортового каменю.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: