Вічна пам’ять, слава і шана

18 октября 2018 | Дошка пошани м. Охтирка | 3 коммент. | №42 (1177)

Жив у Охтирці Сергій Саліпа

Хоч і народився зовсім у іншому місті, але Охтирка стала для Сергія і його родини другою малою батьківщиною. Сюди він приїхав після завершення навчання в Кам`янець-Подільському військовому інституті, служив у військовій частині А-0563, звідси був відряджений на виконання миротворчої місії ООН у Ліберію, тут жила його родина, в якій виховувалося два синочка. З Охтирки майор Саліпа у травні 2014 року поїхав у зону АТО командиром роти інженерного забезпечення руху, де і загинув. 14 липня, керуючи оперативною групою,  пішов на пошуки останків убитого солдата і сам підірвався на радіокерованому фугасі.

На багатоповерховому будинку в Охтирці, де жив Сергій Саліпа, силами громадськості встановлено пам`ятну дошку герою та окультурено прилеглу територію.  15 жовтня відбувся мітинг, присвячений цій події. Охтирчани вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Охтирки, Хмельницька та Староконстантинова, кавалера ордена Богдана Хмельницького третього ступеня, яким герой АТО був нагороджений посмертно за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. На відкриття пам`ятної дошки приїхала і вдова героя Ольга Саліпа, яка висловила щиру вдячність охтирчанам і за  підтримку її родини у тяжкі хвилини, і за те, що не забувають про свого однополчанина, сусіда, хорошу людину, якій не доведеться вже ходити по цій землі.

З меморіальної дошки Сергій Саліпа щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом усіх перехожих, нагадуючи кожному, що він поклав життя, аби ми жили у мирній Україні. На жаль, не в наших силах змінити минуле. І нині найменше, що ми можемо зробити, – зберегти спомини про наших незламних оборонців. Бо вони – символ України, її честь і гордість, її сила і нездоланність. Вічна їм пам’ять, слава і шана.

 

 

 

 

 

 Комментарии (3)

 

  1. Пионер пишет:

    Щира правда.Зрозумiти дикунство дуже важко

  2. Костя пишет:

    Тобі не зрозуміти

  3. Пионер пишет:

    А що цей красивий хлопець забув у тому Донецьку,куди пiшов,узявши зброю?Що i навiщо вiн хотiв там кому довести?Тепер комусь стало добре вiд його вчинку?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: