Мрії, що зцілюють

30 ноября 2018 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №48 (1183)

Мрії, що зцілюють

Дітки з особливими потребами як ніхто потребують від оточуючих підтримки та піклування. Їхній внутрішній світ є багатогранним, а здійснення мрій здається чимось нереальним та фантастичним. Але є люди, які взялися за добру справу – здійснювати заповітні бажання особливих діток. Мова йде про колектив Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, який очолює Любов Панащенко. Нещодавно його колектив розпочав добру справу й започаткував реалізацію проекту «Мрія усміхнулася мені.


Першою учасницею проекту стала 14-річна Настя Шевченко. Дівчинка з раннього дитинства мріє стати вогнеборцем, але в силу життєвих обставин це бажання недосяжне. Тому ми вирішили дати можливість Насті відчути себе рятувальником хоч на декілька годин. Настю на пожежній машині привезли до частини, де вона одягнула форму вогнеборця, спробувала  керувати пристроями пожежного автомобіля,  власноруч з рукава гасила «пожежу», відчуваючи себе справжнім пожежником. В її очах було стільки радості, щастя та захоплення, що важко передати словами.

Ще один наш вихованець Центру 8-річний Артем Суслов обожнює переглядати виступи клоунів, дресированих тварин та жонглерів, але не може самостійно пересуватися. Завдяки проекту «Мрія усміхнулася мені» минулої п’ятниці Артем відвідав циркове шоу. Спочатку для хлопця актори влаштували індивідуальну циркову виставу, після якої вихованець центру переглянув виступ на сцені Охтирського районного будинку культури, під час якого він отримав подарунок від циркових працівників.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: