В Сумській області проводяться заходи щодо виявлення фактів самовільної вирубки ялинок

21 декабря 2018 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев |

Правоохоронці проводять рейди з метою виявлення осіб, які здійснюють незаконну торгівлю хвойними деревами та насадженнями лісового фонду Охтирського району.

Під час даного періоду працівниками Охтирського ВП ГУНП в Сумській області проводяться заходи щодо виявлення фактів самовільної вирубки ялинок та попередження фактів реалізації незаконно заготовлених хвойних дерев.

З 17 грудня 2018 року у передноворічний період на території Охтирського ВП ГУНП в Сумській області проходить оперативне-профілактичне відпрацювання по недопущенню незаконної вирубки, перевезення та реалізації хвойних дерев. Щодобово до проведення комплексу заходів, спрямованих на недопущення незаконної вирубки хвойних дерев Охтирщини залучаються: карний розшук, інспектори сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції, спільно з представниками обласного Управління лісового та мисливського господарства та екологічної інспекції. В ході проведення заходів відпрацьовуються 1 ринок, торгівельні майданчики та місця стихійної торгівлі.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Охтирського ВП ГУНП в Сумській області Олег Юрко:

«За адміністративні правопорушення, пов’язані з вирубкою та реалізацією хвойних дерев, санкція передбачає накладання штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Серед лісових насаджень є дерева, які занесені до Червоної книги, тому такі заходи необхідні.

Правоохоронці і надалі проводитимуть рейди. Робота з виявлення порушень чинного законодавства триває. Поліція Охтирщини звертається з проханням до мешканців міста та району не допускати порушення чинного законодавства, та в разі виявлення таких терміново повідомляти чергову частину Охтирського ВП за тел. 2-33-44, або 102.

Прес-служба Охтирського відділу поліції

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: