Ми завжди гостинно зустрічаємо небайдужих людей, які знаходять час та можливість приїхати в наш заклад

26 декабря 2018 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

Андрій Безрук дуже порадував дітей

Депутат Сумської обласної ради та співзасновник благодійного фонду “Меліос” Андрій Безрук відвідав

Правдинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Великописарівського району.

- Напередодні новорічних свят ми побували в гостях у дітей з приємним завданням – вручили їм солодкі подарунки та дізналися про їхні мрії, – розповів “Роксолані” Андрій Безрук. – Подивилися, в яких умовах живуть та навчаються діти, як організовується дозвілля. Після побаченого хочеться подякувати колективу школи-інтернату за колосальну працю, небайдужу життєву позицію, щоденну роботу і любов до діток. З такими педагогами майбутнє дітей в надійних руках, – говорить Андрій Безрук, завдяки ініціативі якого на Охтирщині вже реалізовано чимало проектів, направлених на забезпечення саме дитячих потреб: від будівництва ігрових та спортивних майданчиків до закупівлі необхідного обладнання для дитсадочків.

Цього разу Андрій Безрук вирішив порадувати дітей Правдинської спецшколи-інтернату, яка приймає дітей з усієї області. Це діти з особливими освітніми потребами. Зараз тут перебуває 63 учні, з яких 3 учні – діти, позбавлені батьківського піклування, що знаходяться під опікою.

- Ми завжди гостинно зустрічаємо небайдужих людей, які знаходять час та можливість приїхати в наш заклад, вдячні за щиру турботу, – говорить т.в.о. директора Правдинської спецшколи-інтернату Марина Валентинівна Тихоновська. – Ми довго спілкувалися з Андрієм, я розповідала про наші здобутки та потреби, серед яких – новий дитячий майданчик. Він у наших дітей обов’язково буде”, – впевнена Марина Валентинівна.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: