У зв’язку з припиненням постачання газу в село Куземин, місцеві жителі планують , 26 грудня, провести акцію протесту.

26 декабря 2018 | ЖИТТЯ РАЙОНУ, НОВИНИ, ПОДІЇ, СІЛЬСКЕ ГОСПОДАРСТВО, СИТУАЦІЯ | 1 комментарий |

У зв’язку з припиненням постачання газу в село Куземин, місцеві жителі планують, 26 грудня, провести акцію протесту.

“На даний момент про відміну оголошення нічого не відомо, люди завтра планують провести страйк!!!”, – повідомила “Роксолані” місцева жителька Людмила Євтушенко.

Нагадаємо, зміст оголошення, яке розповсюдили по Куземину за підписом Охтирського управління по експлуатації газового господарства, полягає в тому, що у зв’язку з ремонтними роботами на газопроводі високого тиску в селі Куземин газ не буде постачатися 26, 27, 28 грудня.

Детальніше можна прочитати тут:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=745240312510771&set=a.119321861769289&type=3&theater

Куземинці, м’яко кажучи, засмучені – в їхньому селі газ не буде постачатися три дні. Про це йдеться в оголошенні, яке розповсюдили по Куземину за підписом Охтирського управління по експлуатації газового господарства.

- Відповідно даного оголошення зверталися до голови громади Кудлая О.Г., який пообіцяв, що роботи будуть проводитись з 8.00 до 17.00, – розповіла місцева жителька Людмила Євтушенко. – Але ніхто не говорить про те, що в ці дні буде -13 градусів морозу і ніхто не говорить про те, що за три дні не впораються з ремонтними роботами. Мені дуже хочеться вірити в те, що в плані стоять ремонтні роботи серед зими. Я на цей план подивитися хочу, щоб запитати хто його завіряв і про що думали!? Люди залишуться в холоді!? А як же кінець навчального року в школі та дитсадку? Новорічні свята і подарунки для дітей??? Хто з вищестоящих людей буде відповідати за наслідки цих робіт??? – запитує Людмила.

 

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Разве в зимний период меняют ШРП?Всегда меняли в летний период.Пока начальником был Рогальский А.В.,был порядок.А с приходом Подреза,всё делается наоборот.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: