Для охтирчан, які планують поїздки через Полтавщину, ця інформація буде цікавою.

27 декабря 2018 | КАРТИНА ТИЖНЯ, ПОГОДА | Нет комментариев |

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко прокоментував ситуацію з закриттям в’їзду до області. Для охтирчан, які планують поїздки через Полтавщину, ця інформація буде цікавою.

- Те, що підготувала нам природа на ці дні, інакше, як колапсом, не назвеш. Особливо це стосується ситуації на автошляхах державного значення. Вже перекинули на них техніку з обласних доріг, щоб вирішити проблему, – повідомив Валерій Головко.

Що стосується районів, у керівництва кожного є чіткі задачі: ліквідувати знеструмлення, облаштувати пункти обігріву, залучити всю техніку та місцеві підприємства для розчистки доріг.

Друзі велике прохання: відкладіть автомобільні поїздки. З 11:00 автошляхи на в’їзд до області закриті. Ми обмежуватимемо рух транспорту, доки дороги не стануть проїзними.

Закриття в’їзду до області — це важке рішення, але зараз воно необхідне. Усі служби працюють не покладаючи рук. Ніякого відпочинку, і, тим більше, «на завтра» просто не існує.

Наше завдання — розчистити дороги і відновити рух. Для цього тримаємо постійний зв’язок з районами. Там так само розуміють всю серйозність ситуації.

Сьогоднішня ніч буде напруженою. Але іншого варіанту вирішення ситуації я просто не бачу. Дороги Полтавщини мають бути проїзними. Крапка, – рішуче заявив Валерій Головко.

А поки що продовжують надходити повідомлення такого змісту: “Вже декілька автобусів перевернулося. Фури перевернулись. Траса повністю заблокована, ми в сніжному полоні серед поля. Авто просто заблоковано на трасі!!! Ні поліції, ні швидких, ні військових – НІКОГО НЕ МАЄ!!! Ніхто не допомогає. Просто стоїмо”.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: