Прокуратури Сумщини вкотре захистила інтереси держави

28 декабря 2018 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | Нет комментариев |

Прокуратури Сумщини вкотре захистила інтереси держави у сфері використання бюджетних коштів

Рішенням господарського суду Сумської області задоволено позов прокуратури Сумської області в інтересах держави в особі Міністерства економічного розвитку і торгівлі до ТОВ «Укртранссервіс-груп» та відділу освіти Охтирської районної державної адміністрації про визнання недійсними додаткових угод до договору поставки природного газу.

Встановлено, що відділом освіти Охтирської районної державної адміністрації у січні 2018 року проведено відкриті торги щодо закупівлі газового палива. За результатами електронного аукціону автоматичною системою переможцем визначено ТОВ «Укртранссервіс-груп» з найнижчою ціновою пропозицією, з яким у подальшому укладено договір на постачання природного газу. Однак у лютому 2018 року сторонами укладено дві додаткові угоди, якими ціну газу суттєво збільшено.

Саме факт укладання додаткових угод прокуратура оскаржувала в суді. За результатом судового розгляду прокуратура області переконала суд у обґрунтованості позовних вимог, довівши безпідставність та незаконність підвищення ціни на природний газ, відтак захистила інтереси держави у сфері використання бюджетних коштів.

Як повідомив начальник управління представництва інтересів держави в суді Олександр Рубан, дві незаконні додаткові угоди, якими через тиждень після укладення основного договору вартість природного газу для відділу освіти Охтирської райдержадміністрації збільшена майже на 20%, судом визнані недійсними.

Прес-служба прокуратури області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: