Андрій Безрук подарував бабусям та дідусям окуляри

2 января 2019 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Андрій Безрук подарував бабусям та дідусям окуляри

Вже вдруге співзасновник благодійного фонду «Меліос» Андрій Безрук провідав мешканців ОХТИРСЬКОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ та забезпечив їх надзвичайно потрібними аксесуарами – окулярами.

За роки системної благодійної діяльності Андрій Безрук та його команда не просто дізналися про потреби та проблеми мешканців цього закладу, але і розробили програму конкретних дій, яка успішно функціонує ще з 2015 року.

- На жаль, в нашому суспільстві існує стереотип: старість – це минуле. Ті, хто займається благодійністю, міркують так: краще я підтримаю дітей, оскільки у них є майбутнє. Але ж старість – це теж майбутнє. Майбутнє кожного з нас, однак ми не хочемо про це думати. Насправді ж, від того, як в нашому суспільстві будуть жити люди поважного віку, залежить життя всього соціуму в цілому, – говорить Андрій Безрук. – Тому наш фонд працює в напрямку підтримки тих, хто на схилі років залишився самотнім та опинився в казенних стінах».

Як результат – фонд «Меліос» надає суттєву допомогу. Зокрема, забезпечив окулярами жителів будинку-інтернату. Спеціалісти, яких до інтернату запросив Андрій Безрук, перевірили якість зору та підібрали окуляри кожному індивідуально. Всього в інтернаті наразі проживає 115 людей.

- Серед медичних проблем, одна з основних – це поганий зір, який відмічається у кожного нашого підопічного, а на придбання окулярів грошей не вистачає. А це якраз те, без чого на квіти не помилуєшся, телевізор не подивишся, газету не почитаєш, – розповів «Роксолані» директор будинку-інтернату Віктор Токар. – Тому, звичайно, наші підопічні в захваті від таких корисних подарунків, які дають їм змогу краще бачити, а значить – більш різноманітно проводити свій час. Андрій – молодець, бо не забуває про наш заклад, знає про наші потреби. Такі візити дарують стареньким заряд позитиву та привертають увагу ЗМІ та суспільства до потреб одиноких літніх людей», – говорить Віктор Михайлович.

НА ФОТО: Андрія Безрука та його однодумців в будинку-інтернаті зустрічають гостинно. В процесі підбору нових окулярів бабусі щиро посміхаються, жартують, діляться своїми спогадами.

НА ФОТО: Андрій Броварник, Віктор Токар та Андрій Безрук

НА ФОТО: мешканець будинку-інтернату в нових окулярах

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: