Жертвою зловмисника став 63-річний охтирчанин, який, під приводом розблокування банківської картки, лишився 20 тисяч гривень.

3 января 2019 | 102 ІНФОРМУЄ, ГРОШІ, КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

Жертвою зловмисника став 63-річний охтирчанин, який, під приводом розблокування банківської картки, лишився 20 тисяч гривень.

З повідомленням про шахрайство на лінію «102» звернувся 63-річний житель Охтирки. Поліцейським він розповів, що на його мобільний зателефонував чоловік, представився працівником банку і повідомив, що його картку заблоковано. Для її розблокування запропонував назвати йому код, який прийде йому на мобільний. Коли ж власник картки погодився і пристав на пропозицію незнайомця, назвавши йому секретну інформацію, чоловіку прийшло інше смс вже про зняття з рахунку грошей в сумі 20 тисяч гривень.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуть пошуки зловмисника. Правоохоронці ж вкотре застерігають жителів області від подібних аферистів та радять не довіряти телефонним незнайомцям, які видають себе за працівників банку, працівників поліції, тощо.

Більш того, не називати по телефону жодної секретної інформації, коди, свої персональні дані або іншу інформацію, якою можуть скористатись шахраї для проведення грошових операцій. Пам’ятайте, справжні банківські працівники ніколи не телефонують з подібними питаннями і не випитують секретну інформацію. Подібні пропозиції надходять лише від шахраїв.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: