6 порад кардіолога: як «сердечникам» перенести «капризи» зими

9 января 2019 | ЗДОРОВ'Я, ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР (ЛКЦ) М. ОХТИРКА | Нет комментариев |

6 порад кардіолога: як «сердечникам» перенести «капризи» зими

1. Якщо стовпчик термометра опустився нижче -10, то краще за все не виходити на вулицю. Морозні дні рекомендується перечекати вдома.

2. Порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем про запобіжні заходи під час різких перепадів температури.

3. Одягайтеся дуже тепло і менше перебуваєте на вулиці. Лікар радить гуляти максимум півгодини (прогулянки можна чергувати з перебуванням в теплому приміщенні).

4. Ні в якому разі не вживайте алкогольні напої. Крім цього, намагайтеся не пити кави перед виходом на вулицю.

5. Завжди при собі майте кошти самодопомоги – ті ліки, які вам прописав лікар. Взимку трапляється всяке, а ось добігти до аптеки часу не буде. Медикаменти можуть врятувати вам життя.

6. Згадайте відоме прислів’я, в якій говориться, що розумний лікується за 20 років до хвороби, а дурний за три дні до смерті. Київський кардіолог згоден з думкою народу і стверджує, що профілактика краще лікування. Так що не запускайте свій організм – харчуйтеся правильно, уникайте стресів, не відмовляйтеся від позитивного настрою і покращуйте самопочуття в санаторіях. Економте бюджет і живіть повноцінним життям!

Досвідчений спеціаліст  веде прийом в КП «ЛКЦ», який розташований за адресою: м Охтирка, пл. Соборна №2. Довідки за телефонами: 6-16-88; (099) -16-14-388.


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: