Жертвою Інтернет-шахраїв став довірливий охтирчанин

10 января 2019 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев |

Жертвою Інтернет-шахраїв став довірливий охтирчанин

Незважаючи на численні попередження працівників поліції бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет , на «гачок» шахраїв знову потрапила чергова жертва-48-річний житель Охтирки.

Оголошення про продаж мотоциклу ІЖ-350 охтирчанин побачив на сайті ОLX. Ціна товару була меншою за ринкову, тож вигідна пропозиція одразу зацікавила чоловіка. Не гаючи часу, він зателефонував продавцеві і, обговоривши умови купівлі-продажу, перерахував 6800 гривень на запропонований йому рахунок банківської картки. Однак бажаного товару він так і не дочекався. Щодо продавця –той класично обірвав зв’язок, змінивши сім –карту у своєму мобільному телефоні.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та проводять досудове розслідування.

«Поліція вживає всіх можливих заходів, щоб встановити особу зловмисника та повернути потерпілому гроші,- говорить начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.- Ми вкотре закликаємо громадян бути пильними та обережними, не перераховувати гроші за товар наперед і пам’ятати , що покупки через Інтернет хоча й дешевші, але не завжди реальні».

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: