Багато молодих людей задаються питанням – зі скількох років можна робити лазерну епіляцію?

16 января 2019 | ЗДОРОВ'Я, ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР (ЛКЦ) М. ОХТИРКА | Нет комментариев |

Багато молодих людей задаються питанням – зі скількох років можна робити лазерну епіляцію? Відомо, що саме підлітки більше, ніж люди старшого віку, відчувають комплекси з приводу появи небажаного волосся. Найчастіше волосся з’являються над верхньою губою і на підборідді. І не тільки у хлопчиків. У період становлення гормонального фону навіть у дівчаток може виникнути це явище.

Також, перші волоссячко на ногах у дівчат викликають паніку і дуже засмучують їх. Напевно, мами пам’ятають, як їх дочки-підлітки довго перебували у ванній і таємно намагалися боротися з цією проблемою. Дізнаємося ж компетентну думку лікаря з цього питання.

ВАЖЛИВО: Постарайтеся знайти для своєї дитини правильні слова, щоб допомогти йому позбутися від комплексів. Не залишайте його наодинці з проблемою. Поясніть, що ті зміни в його організмі, які відбуваються на даному етапі, властиві віку і через рік-другий його тіло буде виглядати зовсім інакше.

До закінчення статевої зрілості, стабілізації гормонального фону лазерна епіляція у підлітків заборонена! Ні фактичних даних про шкідливий вплив лазера на організм підлітка, але разом з тим, і немає достовірних даних про те, що це повністю безпечно для дитячого організму і не вплине на його подальше формування.

У рідкісних випадках може спостерігатися дуже густий волосяний покрив, як на обличчі, так і на тілі. Тоді батьки намагаються вдатися до будь-яких методів, щоб поліпшити зовнішній вигляд і психологічний стан своєї дитини і умовити лікаря провести лазерну процедуру. Але, необхідно пам’ятати, то таке явище, швидше за все, пов’язано з порушенням роботи ендокринної системи. А це саме по собі є одним з протипоказань до проведення лазерної епіляції. Тому, в такому випадку слід негайно звернутися до фахівця-ендокринолога і з’ясувати, що саме послужило причиною такого бурхливого росту волосся.

Отже, ми терпляче чекає нормалізації гормонального фону і закінчення періоду статевого дозрівання. Як визначити, коли ж це сталося? За фізіологічними нормами зазвичай все стабілізується в 16 років. У такому віці у дівчаток вже протягом 2-3 років місячні проходять регулярно, зі стійким циклом, остаточно формуються внутрішні і зовнішні статеві ознаки. У хлопчаків змінився голос, тіло прийняло інші форми і організм тих і інших фізично здатний до продовження роду. Це і прийнято вважати закінченням періоду статевого дозрівання.

І хоча прийнято, що лазерна епіляція проводиться після повноліття, у випадках гострої необхідності до даної процедури можна вдатися з 16 років. Питання, яке цікавить дуже багатьох – чи можна робити лазерну епіляцію в 17 років? У виняткових випадках – так, можна.

Протипоказання і підготовка до процедури не відрізняються для людей різних вікових категорій. Головне, пам’ятати, що всі рекомендації, правила і заборони необхідно строго дотримуватися. Це допоможе уникнути негативних наслідків, а також позитивно вплине на результат процедури. Тобто, щоб досягти максимально позитивного результату – гладкої шкіри надовго – потрібно дотримуватися всіх вказівок лікаря.

Досвідчений спеціаліст  веде прийом в КП «ЛКЦ», який розташований за адресою: м Охтирка, пл. Соборна №2. Довідки за телефонами: 6-16-88; (099) -16-14-388.

Завітає 26.01.2019р.


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: