Вікна для дитсадка від Андрія Безрука

23 января 2019 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | Нет комментариев |

Вікна для дитсадка від Андрія Безрука

Співзасновник благодійного фонду «Меліос», депутат Сумської облради Андрій Безрук допоміг замінити вікна в кімнаті групи «Подоляночка» ДНЗ «Берізка».

Будівлі дитсадка «Берізка» вже 52 роки, такий же «солідний» вік у вікон спальної кімнати групи «Подоляночка».

- «Давно мріяли замінити старі, занадто зношені вікна в цій групі, – розповіла «Роксолані» директор дитсадка Олена Бойко. – І ось, нарешті, два великі склопакети встановлені. Енергозберігаючі, надійні, такі, що відповідають вимогам. Всі ми дуже задоволені! Кімната відразу стала затишнішою. І від моменту звернення про допомогу до реалізації минуло мінімально часу. Андрій Безрук пообіцяв і зробив – це дуже важливо», – говорить Олена Вікторівна.

Це вже не перша добра ініціатива Андрія Безрука. Серед чисельних справ депутата – забезпечення спортивним інвентарем групи для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та заміна вікон у дитсадку «Орлятко».

- “У мене також підростає син, тому проблеми навчальних закладів мені особливо близькі, – поділився Андрій Безрук. – Поступово, але наполегливо ми будемо їх вирішувати».

Мами вихованців не приховували позитивних емоцій від зустрічі та спілкування з Андрієм Безруком та навіть запросили його на концерт, який скоро відбудеться в дитсадку.

НА КОЛЕКТИВНОМУ ФОТО представники благодійного фонду “Меліос” Андрій Безрук, Андрій Броварник, Олександр Коваленко разом з директором дитсадка “Берізка” Оленою Вікторівною Бойко, вихователями Людмилою Криворот, Зінаїдою Гильовою та з дітками і їхніми батьками біля нового вікна. Проблема збереження тепла вирішена.

P.S.: на фото Анна Клименко з донькою Дар’єю виглядають у віконечко – за ним відкривається багато цікавого та нового для малечі.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: