Коли сніг і лід можуть вбити

6 февраля 2019 | КАРТИНА ТИЖНЯ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №6 (1193)

Коли сніг і лід можуть вбити

Ось так виглядають наслідки примхливої погоди у нашому місті. Це трапилося в Охтирці з будинком, що знаходиться за адресою провулок Табірний 8. На щастя, льодова брила впала на накриття над входом у підвальне приміщення, коли поруч не було людей і ніхто не постраждав. Окрім супутникових антен, яких зігнуло навпіл від неймовірної сили брили.

За даними керівника відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Охтирка Сумської області Ігоря Доценка 30 січня 2019 року о 16:35 на території Охтирського м’ясокомбінату трапився нещасний випадок. Чоловік впав з висоти, і в результаті отриманих травм помер 4 лютого.

Для з’ясування всіх обставин події, ми звернулися за коментарем до поліції. Нам повідомили, що чоловік 1967 року народження під час зчищання снігу з даху приміщення Охтирського м’ясокомбінату впав з чотирьохметрової висоти, внаслідок чого отримав травми несумісні з життям. Помер у лікарні.

На жаль, це не єдиний нещасний випадок, який трапився в Сумській області через погодні умови. 3 лютого 2019 рокув Конотопі крига з даху чотириповерхівки впала на двох перехожих, які отримали серйозні травми голови та перебувають у лікарні. Будьте особливо уважні та обережні, не нехтуйте своїм здоров’ям та життям.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: