Якби чиновники стали пішоходами…

6 февраля 2019 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | 2 коммент. | №6 (1193)

Якби чиновники стали пішоходами

Через різкий перепад температури цього тижня Охтирка перетворилася у справжню Венецію. Нечищений сніг на тротуарах і дорогах міста перетворився на калюжі й «кашу» з бруду та снігу, через які можна хіба що перестрибувати, а не ходити. До редакції газети «Роксолана» звернувся місцевий житель Андрій, який проживає за адресою Гончаренка 3, зі скаргою на ЖЕК: «Сніг не чиститься, ні швидка, ні навіть місцеві жителі не можуть заїхати у двір, навіть сміттєвоз півдня буксував. Ми зверталися до ЖЕКу – реакції нема, сніг так і лежить. Не можна більше мовчати! Нема господаря у місті. Вони у ЖЕКу лише гроші відмивають, а двірник, який справді трудиться, отримує лише 1500 грн. зарплати».

Проблема ця дійсно існує, адже за інформацією КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» у період з 30 січня

по 5 лютого 2019 року за медичною допомогою до них звернулося 30 осіб, які отримали травму внаслідок падіння на вулиці.

Як прокоментував цю ситуацію заступник міського голови Сергій Мартим’янов – читайте у свіжому номері газети “Роксолана-Максі” від 6.02.2019, на 3 стр.


 

 Комментарии (2)

 

  1. 444 пишет:

    Эту зиму комунальщики как никогда отработали.Ничего не посыпали,тротуары не чистили.Зачем они нужны городу?Вот посмотрите,как мер будет отчёт представлять за год.Будет говорить что они сэкономили деньги в бюджет,на ломаных костях жителей.

  2. 444 пишет:

    Єту зиму комунальщики как никогда отработали.Ничего не посіпали,тротуарі не чистили.Зачем они нужні городу?Вот посмотрите,как мер будет отч’т представлять за годБудет говорить что они сєкономили деньги в бюджет,на ломаніх костях жителей.

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: