День святого Валентина

15 февраля 2019 | МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №7 (1194)

День святого Валентина – найулюбленіше свято всіх закоханих. Редакція газети «Роксолана» не залишилася осторонь і надала можливість закоханим серцям зізнатися в любові одне до одного. Були навіть занадто оригінальні відповіді! Наприклад, Богдан Сушко вважає, що його друга половинка – це улюблений мотоцикл, який він із задоволенням привітав з Днем усіх закоханих та підготував для нього подарунки.

Наталія Павленко, творча особистість:


- Вітаю свою кохану половинку, Романа Дмитрієва, з Днем святого Валентина. Я дуже рада тому, що в певний момент свого життя зустріла тебе. Дякую тобі за все, що ти робиш для мене. Люблю тебе!

Олена Танаєва, мама в декретній відпустці:


- Вітаю коханого чоловіка, Дмитра Танаєва, з Днем закоханих. Безмежно тебе кохаю, і вдячна долі, що звела нас разом. Хочу побажати, щоб наша любов тривала вічно, і щоб в нашій сім’ї панувала гармонія, взаєморозуміння й повага одне до одного.

Альона Касьян, мама в декретній відпустці:


- Вітаємо нашого коханого тата й чоловіка з Днем святого Валентина! Бажаємо, щоб ти залишався таким же люблячим чоловіком та батьком, був завжди здоровий та щасливий. Ми тебе безмежно любимо.

Андрій Ткаченко, ремонтує нафтові свердловини:


- Дорога Юлія, хочу привітати тебе з Днем святого Валентина! Дякую тобі за нашу чудову донечку, за підтримку і безмежну любов до мене! Бажаю тобі творчої наснаги, здоров’я, терпіння, безмежного щастя і завжди залишайся такою, яка ти є зараз.

Ірина Цвик, товарознавець:


- Дорогий мій Андрію, вітаю тебе з Днем закоханих. Бажаю нам неймовірного кохання, міцного здоров’я, натхнення й процвітання. Дякую тобі за все, що ти для нас робиш, я це безмежно ціную.

Андрій Чуб, пожежник:


-  Я хочу привітати свою кохану Анастасію Ємельянову з Днем святого Валентина. Я безмежно вдячний тобі за те, що даруєш мені радість, ніжну любов і щастя. Бажаю тобі здійснення всіх твоїх мрій, веселого настрою та завжди залишатися такою красивою і жіночною як зараз.

Руслан Краснянський, тимчасово не працює:


- Вітаю свою кохану Тетяну Савоськіну з Днем святого Валентина! Ти для мене найкраща! Я дуже радий, що зустрів тебе й тепер ми з тобою завжди разом. Я бажаю тобі бути неймовірно щасливою, щоб кожен день тобі приносив радість і любов, а я обіцяю робити для цього все від мене залежне!

Віталія Москалюк, домогосподарка, мама в декретній відпустці:


- Вітаю свого коханого й дорогого чоловіка Олександра з цим емоційно теплим днем! Я тебе дуже кохаю! Ти мій Всесвіт, моя душа й надійна опора! Бажаю тобі щастя кожного дня, бути завжди коханим мною і дітьми, а також великої поваги. Я дуже вдячна тобі за те, що ти уважний, добрий, щирий! Ти в мене найкращий! Дякую тобі за те, що ти в мене є, таких чоловіків як ти ще треба пошукати, і рада, що я тебе знайшла!

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: