Стало відомо, що…

20 февраля 2019 | НОВИНИ | Нет комментариев | №8(1195)

…На часі – створення госпітального округу

За інформацією міського голови Ігоря Алєксєєва, 28 лютого відбудеться нарада з питань створення госпітального округу в м. Охтирка, у якій візьмуть участь мери міст, які входитимуть до госпітального округу, експерти та представники громадськості.  Відомо, що фахівці з ГО “Центр реформ та місцевого розвитку” зазначили, що матеріальна база Охтирської ЦРЛ знаходиться на високому рівні, однак тепер необхідно, щоб і якість надання послуг не поступалась рівню технічного забезпечення, а в цьому плані ще дуже багато роботи.

…ЦВК затвердила окружні виборчі комісії на Сумщині

Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів президента України. Зокрема у Сумській області утворено 6 окружних виборчих комісій із центрами у містах Суми, Білопілля, Глухів, Шостка, Ромни, Охтирка. За даними громдської мережі «ОПОРА», в усіх окружних виборчих комісіях працюватимуть 7355 членів.

Ремонтуються об`єкти культури і медицини

На виконання Програми економічного і соціального розвитку Чернеччинської сільської ради  на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки наразі завершуються ремонтні роботи глядацької зали Чернеччинського сільського будинку культури,  приміщення Хухрянської амбулаторії сімейної медицини та системи опалення у будинку культури села Хухра.

В громаді з часу заснування заведено, як  зазначив Чернеччинський голова Роман Бублик, що всім закладам приділяється рівна увага та всі роботи здійснюються комплексно, новий котел не ставиться, коли через вікна виходить тепло, чи внутрішні ремонти не здійснюються, коли тече дах. Тому роботи на всіх об’єктах  ще в минулому році було  розпочато з ремонтів дахів,  заміни вікон та дверей на нові енергозберігаючі, проведені поточні ремонти приміщень, придбано обладнання.

…Кого перевірятимуть податківці

ДФС України оновила план-графік документальних планових перевірок на 2019 рік. До плану перевірок потрапило понад 100 підприємств Сумщини. Зокрема упродовж року фіскали перевірять ряд сільськогосподарських підприємств, КХП, державних та агролісгоспів, маркетів, харчових виробників, ринків, тощо. Підприємства розташовані на Глухівщині та Кролевеччині, містах Суми, Охтирка та Ромни, інших регіонах області. Загалом у 2019 році податківці планують провести 5008 перевірок.

У Груні згорів маслоцех

Повідомлення про те, що у Груні горить цех з переробки соняшникової олії, надійшло до рятувальників 14 лютого о 1:06. На місце відразу прибули місцеві пожежні команди з Груні, Куземина, Комишів і добровільний пожежно-рятувальний пост з Чупахівки. Подолавши відстань у 27 км, з Охтирки прибули два відділення 6-ї державної пожежно-рятувальної служби.

«Через несвоєчасність виклику на момент прибуття пожежних полумя охопило дах приміщення на значній території. Почали палати ємності, у яких знаходилася олія. Крім можливості розповсюдження вогню на складські приміщення, існувала загроза перекидання вогню на жилі будинки, розташовані зо 10 метрів від палаючого об`єкту», – повідомляє  управління ДСНС у Сумській області.

Для гасіння пожежі було використано 40 тонн води і 485 л піноутворюючої рідини. О 3:29 пожежа була локалізована, о 5:47 – повністю ліквідована. Вдалося врятувати складські приміщення з сировиною і не допустити вогонь на сусідні будинки. В результаті пожежі пошкоджено дах на площі до 500 кв. метрів і 5 маслопресів. Причина пожежі встановлюється.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: