Танення снігу за наявних умов не буде перевищувати нормовані показники

27 февраля 2019 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СІЛЬСКЕ ГОСПОДАРСТВО | Нет комментариев |

«На сьогодні, згідно із прогнозами гідрометеорологів, танення снігу за наявних умов не буде перевищувати нормовані показники. Але ми все одно готуємося до виникнення паводків в області, адже маємо досвід минулого року, коли небезпека прийшла дуже несподівано», – повідомила в.о. директора Департаменту цивільного захисту населення Тетяна КОСЬКОВА під час апаратної наради в Сумській облдержадміністрації, маючи на увазі підтоплення міста Охтирка.

Охтирський міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ зазначив, що у місті проведена значна робота, щоб не повторилася минулорічна ситуація. Але разом із цим викликає занепокоєння те, що досі не проведені роботи щодо гідроспоруди, через яку Охтирка зазнала проблем минулого року. Там і досі не знижено рівень води.

«Це треба робити негайно, адже минулий рік нам показав, що через цю гідроспоруду, саме прориву дамби на території Черничанської ОТГ сталося підтоплення Охтирки», – підкреслив Ігор Алєксєєв.

Чернеччинський сільський голова Роман БУБЛИК повідомив, що наразі ця гідроспоруда уже перебуває на балансі громади і роботи будуть виконані найближчим часом, зокрема, пониження рівня води відбуватиметься вже завтра.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: