Що хвилює охтирчан?

2 марта 2019 | МИ ЗАПИТАЛИ, СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий | №9(1196)

«Роксолана» поспілкувалася з охтирчанами на найактуальніші теми й запропонувала продовжити фразу:

Віра Макаренко, тимчасово не працює:


- Від настання весни я найбільше очікую, що знайду роботу перукаря. Я тільки-но закінчила навчання, і тому зараз активно шукаю роботу. А ще планую переїхати жити з Чупахівки до Охтирки. Сподіваюсь, що весна принесе тільки позитивні емоції і багато тепла, бо дуже вже набридли ці морози.

Оксана Винник, студентка:


- На Масляну я планую працювати. Мій коледж, де я навчаюсь на кухаря-кондитера, організовує для нас власну палатку на ярмарці. Ми будемо випікати різноманітні солодощі, а найголовніше – млинці. Тому планую поєднувати приємне з корисним: підсолоджувати життя нашим покупцям і здобувати досвід роботи.

Віталія Левченко, учитель Грунської  школи:


- Як беру до рук квитанцію на газ, у моїй голові з’являються думки про те, куди ж поїхати, щоб заробити гроші на оплату комуналки. Це питання мені вже три роки спокою не дає. Я мешкаю в квартирі в Малій Павлівці, і лише за саме опалення плачу 2500, це не рахуючи платіжки за воду та електроенергію, а зарплата в мене лише 6 тис. А ще у мене двоє дітей, які ходять до школи, і яким потрібно купити і вдягнутися, і поїсти. Ситуація безвихідна.

Анна Бондаренко, домогосподарка:


- У новій медичній реформі я бачу лише мінуси. У мене був колись такий випадок, коли в дитини була висока температура і довелося викликати швидку. І коли я зателефонувала на 103, вони спочатку дуже довго розпитували, а потім запропонували самій піти до лікарні, а не чекати приїзду швидкої. Коли я відмовилася сказали, щоб я сама зробила дитині укол. Мене це дуже обурило. У мене нема медичної освіти, як я можу сама це зробити? А ще мене дуже турбує те, що в черзі до лікаря сидять як здорові діти, які прийшли на планове обстеження, так і хворі вірусними інфекціями. Я вважаю, що мають існувати окремі черги для хворих і здорових дітей.

Володимир Мурмило, електромеханік:


- У зв’язку з арештами СБУ злочинців, які вимагали гроші у підприємців, я не відчуваю, що в Охтирці  стало безпечніше. Мене це ніяк не зачепило. А от що справді мене турбує, так це п’яна молодь. Вони ввечері влаштовують справжні дебоші. Я їх одного разу спробував втихомирити,  так на ранок на мене заяву написали в поліцію. Ось з чим треба боротися.

Марія Щур, провідний бібліотекар читальної зали:


- У боротьбі з безпритульними собаками, я вважаю, що необхідно вчинити так, як це роблять у розвинених країнах і побудувати притулки. Це може бути державна програма або нехай з місцевого бюджету гроші виділяють на їх будівництво. Має бути певна культура в державі, коли цих тварин забирають у сім’ї. Я думаю, що якщо ви вже завели собі собаку, то за неї потрібно нести відповідальність і доглядати, як за дитиною.

Валерія Троненко, студентка:


- Купуючи продукти в магазині, я звертаю увагу перш за все на їх вартість. Я зараз навчаюся у Польщі, і маю можливість порівняти їх ціни з нашими. Мушу визнати, що в Україні все набагато дорожче, ніж за кордоном. Фрукти, овочі, м’ясо, та навіть одяг і косметика у Польщі коштують набагато дешевше. Це при тому, що дохід у поляків у сім разів вищій за український.  На їхню мінімальну зарплату можна добре жити, а на нашу навіть вижити неможливо.

Анатолій Михайленко, пенсіонер:


- До скасування 8 березня як державного свята я ставлюся негативно. На мою думку, 8 березня має залишатися вихідним днем для всіх жінок. І так вже деякі радянські свята скасували, як, наприклад, 23 лютого. А його святкували в колі сім’ї, жінки бігали вибирали подарунки, як це роблять чоловіки на жіночий день, але все це тепер в історію відійшло. Відмінили – та й Бог з ним. Замість нього тепер 6 грудня святкують День Збройних сил. А от 8 березня скасовувати не можна. Наші жінки як бджілки постійно працюють, тому цей день має бути для них вихідним днем і справжнім святом, щоб хоча б трішки змогли відпочити.

 

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Власти прислушайтесь к мнению простых граждан.Я бы хотел чтобы простые люди,которые понимают и на себе чуствуют все проблемы сидели во властных креслах всех рангов .

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: