Життя – це боротьба

2 марта 2019 | ДІТИ ТА МОЛОДЬ ОХТИРКИ, СПОРТ | 1 комментарий | №9 (1196)

Охтирка славиться своїми спортивними здобутками. Напевно, це тому, що це зі шкільних літ юні охтирчани активно долучаються до спорту. Великий внесок для цього робить Охтирська дитячо – юнацька спортивна школа, вихованці якої постійно посідають призові місця на різних змаганнях. А дзюдо в Охтирці – улюблений вид спорту. Ним займаються всі – дорослі та діти, юнаки і дівчата.

Зовсім нещодавно в м. Суми відбулися обласні ігри з єдиноборств «CombatCames», у яких взяли участь школярі  2002-2004 р. н. Особливо відзначився на них Роман Кіяшко. На цій фотографії він займає перше місце нап’єдесталі, адже дзюдоїст здобув золоту медаль у ваговій категорії 81 кг. Роман займається дзюдо вже одинадцять років, починаючи з першого класу, і за цей час зарекомендував себе як видатний спортсмен, який не раз представляв Сумську область на всеукраїнських змаганнях.

На фото: Роман Кіяшко під час вручення золотої медалі

Охтирський район намагається не відставати від обласного центру. У с. Комиші вже вдруге відбулась відкрита першість Охтирського району з дзюдо. Вибір місця проведення обрано не звичайно, адже на базі Комишанської ЗОШ створено гурток з дзюдо. Окрім Охтирки та Комишів, у змаганнях взяли участь спортсмени з Тростянця, Ромнів і Сум. На татамі змагалися юнаки 2008-2009, 2010-2011 р.н. та дівчата 2005-2006 р.н. Охтирські спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки і здобули 17 медалей, з них 6 – золоті. Перші місця посіли Іван Сергієнко, Денис Рогальський, Максим Самбур, Денис Закаблук, Олександр Мандрика, Іван Карпенко.Не було б цих перемог без клопіткої роботи тренерів Людмили Єлізарової та Володимира Кісіля під керівництвом старшого тренера-викладача Юрія Меєровича.

На фото: учасники відкритої першості Охтирського району з дзюдо в с. Комиші

Своїми здобутками можуть похвалитися охтирські боксери, які зовсім нещодавно взяли участь в чемпіонаті міста Сум. Вихованці відділення боксу Охтирської ДЮСШ, під керівництвом тренера Віталія Ходуная, показали чудовий результат і стали призерами чемпіонату.  Золоті медалі отримали Данило Залавський, Максим Калач, Руслан Єфросинін, друге місце посіли Віталій Залавський, Олександр Гнітій.

На фото: Данило Залавський, Максим Калач, Руслан Єфросинін, Віталій Залавський, Олександр Гнітій.

 

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Уважаемая редакция!!! Поднимите на обсуждение тему Спорткомплекса Нефтяник.Туда можно перенести все секции которые есть в городе.И дети будут заниматся в комфорте.побед будет больше.Родители сейчас платят за все поездки на соревнования.Где же государственная поддержка молодёжи.Мер сделай хоть что то за 5 лет просиживания в кресле.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: