Звертаємо увагу батьків, опікунів, піклувальників та інших законних представників малолітніх осіб, яким виповнилося 14 років!

22 марта 2019 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Наразі, нормами чинного законодавства встановлено документування паспортом громадянина України вперше з 14 – ти річного віку.

В загальному порядку перший паспортний документ оформлюється за місцем реєстрації територіальним підрозділом ДМС/Центром надання адміністративних послуг (у разі наявності необхідного програмно – технічного забезпечення у ЦНАпі).

Для оформлення паспорта громадянина України вперше особа, яка досягла 14 – ти річного віку подає:

-         свідоцтво про народження;

-         паспорти громадянина України батьків;

-         реєстраційний номер облікової картки платника податків;

-         довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток № 13 до Правил постанови КМУ від 02.03.2016 р. № 207 – видається органом реєстрації).

Оформлення паспорта громадянина України вперше здійснюється в термін 20 робочих днів. Адміністративний збір з даної категорії громадян не стягується – документ оформлюється безкоштовно.

З метою недопущенняпорушень вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, проблемних питань в частині несвоєчасної подачі паспортних документів для реєстрації підлітків у ЗНО акцентуємо увагу на своєчасному поданні заяв на оформлення паспорта громадянина України.

Документування осіб, які досягли 14-ти річного віку наразі є одним з пріоритетних у діяльності ДМС України. Необхідним програмно – технічним забезпеченням в повному обсязі оснащено всі 19 територіальних підрозділів Управління ДМС України в Сумській області. Прийом громадян територіальними підрозділами здійснюється щоденно з вівторка по суботу включно.

На офіційному веб – сайті служби доступний онлайн – сервіс «електронна черга», що дозволяє завчасно обрати дату та час прибуття до підрозділу. Сервіс доступний за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.htmlПерелік територіальних підрозділів із зазначенням адрес розташування можна переглянути за посиланням https://dmsu.gov.ua/sumy/pidrozdily.html За посиланням https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html здійснюється перевірка прибуття оформленого документа безпосередньо до територіального підрозділу. Статус «прибув до підрозділу» означає, що можна звертатися за отриманням паспортного документа.

У місті Охтирка прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України здійснюється Охтирським міським відділом УДМС України в Сумській області (вул. Незалежності, 29, м. Охтирка)

Головний спеціаліст Охтирського МВ УДМС України в Сумській області

Требухова Наталія Миколаївна

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: