Хто рахуватиме наші голоси

18 апреля 2019 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий |

Центральна виборча комісія 10 квітня  утворила склад окружних виборчих комісій для проведення повторного голосування 21 квітня.  На Сумщині таких шість. В оновленому  складі ОВК 83% (70 із 84 осіб) були членами ОВК під час підготовки та організації чергових виборів 31 березня.

У керівномускладі ОВК–представники кандидатів на пост Президента Володимира Зеленського та Петра Порошенка, по одному від кожного кандидата: голова та секретар, загалом – 12. Порівняно з попередньою структурою комісій відсутня посада заступника голови. У складі ОВК 72 особи – по 12 у кожній комісії. Інтереси кандидатів представляють порівну, по шість від кожного з кандидатів. Серед усіх представників ОВК – 70 осіб (83%) працювали у попередньому складі комісій під час першого туру президентських виборів від різних суб’єктів подання.

У Охтирській окружній виборчій комісії територіального виборчого округу №162 головою залишилась  Любов Панащенко,1969 року народження– єдина в керівномускладі усіх шістьох комісій, хто вдруге у цьому році очолюватиме ОВК в Сумській області. У новому складі  комісії вона представляє інтереси Володимира Зеленського, а у попередній комісії вона була представницею в комісії Олександра Соловйова. Секретар комісії Ольга Сушко, 1971 року народження, від кандидата Петра Порошенка, цього року працювала членом ОВК – також від цього кандидата.

Інтереси Володимира Зеленського в комісії представляють Ганна Думчикова, 1973 року народження; Юрій Зубатов, 1967 року народження (у попередній ОВК – від Олега Ляшка); Оксана Ігнатенко, 1990 року народження (у попередній ОВК – від Віталія Скоцика); Максим Калюжний, 1997 року народження (у попередній ОВК – теж бувпредставником від Володимира Зеленського); Світлана Сахно, 1966 року народження (у попередній ОВК – від Олександра Шевченка); Юрій Сахно, 1957 року народження (у попередній ОВК – від Сергія Тарути).

Представники Петра Порошенка в комісії –Інна Бондар, 1963 року (у попередній ОВК – від Володимира Петрова); Людмила Гріневська, 1973 року народження (у попередній ОВК – від Ольги Богомолець); Наталія Дюкарєва, 1975 року народження (у попередній ОВК – від Юрія Тимошенка); Едуард Жила, 1991 року народження (на сайті ЦВК серед членів ОВК попереднього складу прізвище відсутнє); Світлана Остапенко, 1965 року народження (у попередній ОВК – від Василя Журавльова) та Олександра Шевченко, 1986 року народження (у попередній ОВК – від Юлії Литвиненко). на наявність кліщів. Виперіть та випрасуйте їх.

  1. Якщо на природу брали домашнього улюбленця – його також необхідно обстежити на наявність кліщів.
  2. Користуйтеся спеціальними засобами, які захищають від кліщів.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Едуард Жила, 1991 року народження (на сайті ЦВК серед членів ОВК попереднього складу прізвище відсутнє); Світлана Остапенко, 1965 року народження (у попередній ОВК – від Василя Журавльова) та Олександра Шевченко, 1986 року народження (у попередній ОВК – від Юлії Литвиненко). на наявність кліщів. Виперіть та випрасуйте їх.

    А до чого тут клiщi.Це виборцi ПАП клiщi?Ну не поспориш

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: