Через ремонт перекриють дорогу в Климентовому

26 апреля 2019 | НОВИНИ | Нет комментариев |

У зв’язку з реконструкцією в с. Климентове мосту через Ворсклу рух по ньому буде повністюзакритийіз 3 по 6 травня. Об’їзд буде здійснюватися за погодженими схемами, повідомляє  Служба автомобільнихдоріг у Сумськійобласті.

Через проведення складних будівельно-монтажних робіт під час реконструкції мостового переходу через річку на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-12 «Суми – Полтава» у селі Климентове водії всіх транспортних засобів тимчасово не зможуть здійснювати проїзд через мостовий перехід.  Об’їзд буде здійснюватися за погодженими схемами через Велику Писарівку і Краснопілля автодорогами Т-1705 «Лохвиця – Гадяч – Охтирка – КПП «Велика Писарівка» та Р-45 «Суми – Краснопілля – Богодухів».

Роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області проводить компанія «Сумимостобуд». Наразі тривають підготовчі роботи до монтажу допоміжної балки довжиною 53 м, також змінюється периметр будівельного майданчика для улаштування відкосів. «Невдовзі головний прольот мосту буде перекритий залізними фермами. Під час цього складного технологічного процессу рух через мостовий перехід буде повністю закритий», – зазначається у повідомленні.

Існуючий міст через р. Ворскла був збудований у 1964 році, його довжина – 171,65 м. На першому етапі реконструкції передбачене спорудження нової частини мосту з габаритом проїзду 6 м для організації реверсивного руху автомобільного транспорту . На другому етапі передбачена заміна прогонових будов існуючої частини та об’єднання двох частин мосту в єдинуконструкцію.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: