Нові призначення

2 мая 2019 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, НОВИНИ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев |

Галина Єременко – керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради

З 26 квітня новим керуючим справами виконавчого комітету Охтирської міської ради призначено Галину Євгенівну Єременко. Основними завданнями нового керуючого на посаді є модернізація відділів апарату міської ради, належна організація роботи виконавчого комітету міської ради, підготовка матеріалів та проведення засідань, підвищення професіоналізму та правової освіти серед працівників та активна участь у розвитку місцевого самоврядування нашого міста.

Наша довідка:

Галина Євгенівна Єременко

Народилася: 26 лютого 1985 року в м. Суми.

Освіта:  закінчила Охтирську гімназію, Сумський державний університет за спеціальністю «правознавство» та Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «право».

Трудова діяльність:з 2005 до 2009 рр. працювала інспектором відділу кадрів ВАТ «Нафтопроммаш», з 2009 до 2014 рр.  – у відділі в Охтирському районі Головного управління Держгеокадастру в Сумській області завідувачем сектору з контролю за використанням та охороною земель, оцінки та ринку землі та головним спеціалістом, з 2014 до квітня 2019 рр. – помічником судді в Охтирському міськрайонному суді Сумської області.

Сімейний стан: незаміжня, має доньку та сина.

Хобі: фотографування.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: