Люди! Не лякайтеся снігу!

7 мая 2019 | ПОГОДА | Нет комментариев |

Люди! Не лякайтеся снігу!

Німці, італійці, французи не злякалися, а ми вже такі лякані-лякані, що травневий сніг для нас – це максимум інформпривід.

Шкода, звичайно, ніжного цвіту весняного, людської посадженої городини і садів. Будемо сподіватися, що значної шкоди з цього снігу не вийде.

Хотіла ще сказати, що карпатських доріг шкода.

Але згадала, що карпатські дороги нічим не злякаєш, вони самі кого хочеш злякають)

Так ось.

Пізній весняний сніг, як і ранній зимовий, довго не лежить, на щастя.

А тепер – що сталося.

Відбулося переміщення, заток, холодної арктичної повітряної маси з півночі і одночасно її зустріч із вологим дощовим циклоном із півдня.

Тобто, сильні дощі циклону з півдня увійшли у холодне повітря і внаслідок впливу низької температури перетворилися на сніг.

Вже завтра у західних областях України, включно з Карпатами, потепліє, опади припиняться.

Звичайно, так просто така насиченість вологою не відступить – десь невеликі опади можливі, але слабкі та місцями.

Температура повітря у західних областях 8-го травня, хоча й трохи, але підвищиться, вдень до +11+14 градусів. Проте найближчої ночі можливі заморозки 0-3 градуси!

На Півночі та у більшості центральних областей України, навпаки, відчутно похолодає. Протягом дня очікується +9+12 градусів. Хіба що Дніпро та його райони ще затримаються у теплому повітря, до +16+20 градусів.

Із північних областей: на Житомирщині, Київщині, Чернігівщині завтра буде без істотних опадів, на Сумщині – грозові дощі.

У центральних областях – місцями дощі, на Дніпропетровщині погримлять грози.

Важливий нюанс – завтра на Півночі та в Центрі ймовірний сильний вітер.

Йдемо далі.

У південній частині дощі чергуватимуться із сонячними проясненнями. Вітряно. Температура буде з фортелЯми – на Одещині та в Криму +10+15 градусів, на Миколаївщині та Херсонщині +12+17 градусів, на Запоріжжі до +20+23 градусів.

Схід України завтра отримає своє порцію дощів (карта) – туди зібрався атмосферний фронт. Тому 8 травня у східних областях пройдуть дощі, прогримлять грози. Температура повітря досягне протягом дня +19+24 градусів.

Доїхали до Києва.

8-го травня, у День пам`яті та примирення, у столиці похолодає, вдень температура повітря не перевищить +12 градусів. Завтра вранці вологі хмари можуть ще закривати київське небо, проте все ж середа передбачається без опадів, переважно сухою.

У нас, в українців, як завжди, все цікаво і на всі смаки.

Абсолютна метеорологічна демократія)

Інформує Наталка Діденко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: