Гіркий присмак після свята

14 мая 2019 | АНОНС, СВІЖИЙ НОМЕР | 2 коммент. | № 20 (1207)

Якщо журналіст хоче потрапити на захід, влаштований місцевою владою, що може бути простіше? Тим більше, присвячений до такого великого свята як День перемоги? Здавалось би, зайвий привід попіаритись місцевим чиновникам, зайвий раз «засвітитися» в газеті, вітаючи ветеранів. На жаль, в Охтирці з цим можуть виникнути деякі проблеми.

Оскільки парад у нашому місті вже не проводиться, а ветеранів з кожним роком стає все менше, міська влада намагається «заповнити» цей пробіл, плануючи різні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та річниці перемоги у Другій світовій війні. Один із таких – акція «З добрим ранком, ветеране!». Редакція газети «Роксолана» вирішила висвітлити цю подію та заодно взяти інтерв’ю в учасника Другої світової війни та свідка тих трагічних подій. Подробиці читайте в новому номері газети “Роксолана”.

 

 Комментарии (2)

 

  1. прохожий пишет:

    Просрали память о подвиге своих дедов!,сказали толпе нет Дня Победы в Великой Отечественной войне,а есть .какое то “примирення” и всё стадо одело красное с чёрной дыркой и забыли про 9 мая!

  2. Пионер пишет:

    А ота красно-чорна дiрка вона що символiзувала?Якийсь отвiр десь?

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: