Повертаючись до надрукованого

17 июля 2019 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №29 (1126)

Ям вже менше

У 24 номері від 12 червня у статті «Перекрили дорогу, бо відсіває людей з України» «Роксолана» писала про жителів Комишанської ОТГ, які влаштували акцію протесту в с. Качанівка, переходячи дорогу по пішохідному переходу, і блокуючи рух автотранспорту по шляху Охтирка-Зіньків. До таких заходів мешканці громади вдалися через дорогу, яка знаходиться у жахливому стані. Саме через неї перевізники відмовилися від своїх маршрутів, які курсували через села та сполучали їх з районним центром, а на приїзд швидкої доводиться чекати по півтори години.

Тоді чиновники різних рівнів скаржилися на недостатнє фінансування, яке унеможливлювало проведення ремонтних робіт. Та, напевне, проведена акція та висвітлення у ЗМІ цієї проблеми все ж таки дало свій результат, і дорогу почали ремонтувати.

Головний інженер філії «Климентівська ДЕД» Ігор Калітін зазначив:

- На завдання Служби автомобільних доріг у Сумській області відбулася ліквідація вибоїн на дорозі Т1705 «Лохвиця-Охтирка» КПП Велика Писарівка, а саме на ділянці дороги від с. Комиші до с. Неплатине.

Місцеві жителі задоволені початком проведення ремонтних робіт і сподіваються, що на цьому вони не завершяться. Організатор акції, підприємець Валентина Коломієць» додає:

- Нарешті машини почали більш-менш нормально їздити. Хоч і ямковий, але ремонт почався. Ми вдячні газеті «Роксолана» за допомогу і висвітлення нашої проблеми. Але зупинятися на цьому ми не збираємося і будемо добиватися того, щоб вся дорога була відремонтована.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: