21 липня – піди й проголосуй!

19 июля 2019 | МИ ЗАПИТАЛИ | Нет комментариев | №29 (1216)

Яких змін очікують від новообраної Верховної Ради

21 липня українці на позачергових виборах будуть обирати нових народних депутатів, на яких покладають велику надію. «Роксолана» вирішила запитати у охтирчан, на які зміни вони чекають найбільше?

Віталій Тронь, підприємець:


-          Я піду голосувати на виборах, тому що голос кожного важливий. І, на маю думку, якщо не підеш на ці вибори, то до наступних треба заткнутися про політику, адже коли запитували – ти промовчав. Найбільше я чекаю, щоб новообрана Рада не наробила великої біди, судячи з того, які партії за соціологічними опитуваннями проходять до парламенту. Важко прогнозувати, чи відбудуться якісь зміни, але вони точно не зменшать, а можливо навіть і збільшать тарифи. Адже обіцянки про зменшення вартості за комунальні послуги – це казочки для бідних. Я знаю, що політика – це складна наука і дилетанти у керівництві країни, в якій йде війна – це дуже небезпечно. Всяка праця проста, коли її робить хтось інший, а ось коли самі починають робити – тут вже виникають складності.

Руслана Сідельник, працівник довідково-інформаційного матеріалу Хухрянського старостівського округу:


-          Я завжди ходжу голосувати на вибори і цей раз не стане виключенням. Ми всією сім’єю збираємося йти. Найперше, що я очікую від нових народних депутатів – це підвищення зарплат, соціальних виплат, а також пенсій – загалом підвищення матеріального стану українців. Також чекаю закінчення війни на Сході і хотілося б, щоб тарифи на комунальні послуги відповідали рівню заробітних плат, щоб після їхньої оплати, ще залишались гроші на життя.

Марія Жигарєва, пенсіонерка:


-          Я,  звичайно, піду на вибори, адже бажаю змін на краще. А після обрання Верховної Ради хочу щоб молодь, яка тільки-но закінчила вищий навчальний заклад, могла знайти гарну роботу за спеціальністю і отримувати достойну заробітну плату. Хочеться, щоб ми, пенсіонери, не заглядали, де дешевше купити поїсти, щоб не рахували копійки, які залишаються після оплати комунальних послуг. Хотілося б також, щоб було безкоштовне лікування чи хоча б доступне. А найголовніше – щоб швидше закінчилася війна, тому що мій син в АТО, він учасник бойових дій, і я кожного разу молю Бога, щоб він був живий.

Віталія Стожко, домогосподарка:


-          Я вже знаю, за кого буду голосувати, тому обов’язково піду на вибори, адже хочу, щоб моя партія пройшла до парламенту. Найбільше, на що я очікую – це подолання корупції, розробку якісних освітніх і спортивних програм для дітей, адже вони – це майбутнє нашої країни. Хочеться, щоб наша влада і про пенсіонерів не забувала – підвищила пенсії й створила дієві соціальні програми. Також необхідно підвищити мінімальну зарплату і забезпечити медичну допомогу – чому ми збираємо гроші на лікування, а держава не допомагає в таких ситуаціях?

Федір Шульга, машиніст насосних установок у «Водоторгприладі»:


-          Я обов’язково піду на вибори, тому що хочеться змінити щось у своєму житті і житті країни. Від нової влади я очікую підняття рівня життя, тоді й робота буде краща і люди добрішими, адже невизначеність і малозабезпечений спосіб життя гнітять людину. Хочеться припинення конфлікту на Сході – він забирає багато ресурсів і життів людей, які відстоюють нас. До того ж, є така думка, що на ньому наживаються деякі чиновники, а гроші осідають у кишенях олігархів.  Також потрібно зменшити відсоток корупції, тоді краще жити буде.

Олександр Гомаз, тимчасово не працює:


-          Я турбуюсь за долю країни, і вважаю, що треба бути активним, тому обов’язково прийду на вибори. Та оскільки депутати лише розробляють і приймають закони, то очікую, що новообрані парламентарі будуть приймати якісні закони, і найперші, хто їх буде виконувати – це самі депутати. Також очікую на зняття депутатської недоторканності, щоб були всі рівні перед законом. До ради балотується багато нових людей, але я думаю, що вони впораються із покладеними на них завданнями.

Олександр Різниченко, машиніст підіймача НГВУ “Охтирканафтогаз”:


-          На позачергові вибори до Верховної Ради я не піду, тому що у цей день у мене зміна на роботі. Думаю, що новообрані депутати може й зможуть дещо змінити, але все ж найбільші надії я покладаю на президента, адже у нього більше можливостей для цього. Як і в будь-якому домі, все залежить від господаря, він повинен приклад показувати. Коли буде людина президента у кріслі генерального прокурора, тоді можна буде саджати винних, а у нас ніхто ні за що не відповідає, тільки звичайні люди. Я очікую кардинальних змін, розкачуватись ніколи, але думаю, що новачки принесуть для країни набагато більше користі, ніж старі депутати.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: