І отруїтись, і з поліцією «посваритись»

29 июля 2019 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ БУВАЄ | Нет комментариев | №30 (1217)

Через дорогу вартість акцизного алкоголю та низький рівень життя в країні, люди все частіше купують неякісний фальсифікат, який «підприємливі» громадяни виготовляють самостійно.

Однак, наслідки такої економії можуть вилитись у дороговартісне лікування, адже домашня «хімія» може завдати суттєвої шкоди здоров’ю.

Цифра

За інформацією Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області з 1 січня по 27 червня було складено 109 адміністративних протоколів через виготовлення і реалізацію самогону.

Карина Скрамкова, мати постраждалого від неякісного алкоголю розповідає:

-   Торгова точка з продажу самогону працює на Дачному більше двадцяти років і є епізоди, коли через неякісний алкоголь труїлися люди. Такий нещасний випадок трапився і з моїм сином. Одного разу, коли я прийшла додому, побачила сина без тями, а його обличчя, постільна білизна та одяг були забруднені згустками його ж крові. Цього ж вечора я написала пост у соціальній мережі, а на наступний день – заяву до поліції. Як наслідок – поліції «накрила лавочку», в якій продавався небезпечний самогон. Але я досі спостерігаю за цими правопорушниками, адже вони не гребували продавати алкоголь навіть дітям.

Дійсно, зафіксовані випадки вживання неповнолітніми алкоголю. Про це розповіла керуючий справами виконавчого комітету Галина Єременко:


- Два тижні тому поліції склала протоколи на двох дев’ятнадцятирічних хлопців, які в міському парку розпивали з п’ятнадцятирічними дівчатами спиртні напої. Рішенням адміністративної комісії при виконавчому комітеті їх було притягнуто до адміністративної відповідальності через доведення неповнолітніх до стану сп’яніння та накладено штраф. Примітним видається той факт, що один із порушників притягується до відповідальності же вдруге за це ж правопорушення і його штраф був максимальним – 136 грн, а його товариш, який таке правопорушення вчинив вперше, оштрафований на 124 грн.

Очевидно, що проблема існує вже не перший рік, і вирішувати її треба. Підключатися до цього повинен і депутатський корпус, направляючи пропозиції до Верховної Ради щодо збільшення штрафів і покарання за реалізацію продуктів самогоноваріння. Матерям постраждалих від отруєнь самогоном дітей теж не варто приховувати ці факти і «бити у всі дзвони», щоб їх припинити. Найгірше, поки дорослі продовжують труїтися неякісним самогоном, неповнолітні активно починають брати з них приклад і, навіть не криючись, прямо у міському парку доводять себе до стану алкогольного сп’яніння чи й того гірше. Тоді час запитати: «А де поліція і де камери відеоспостережень»?

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: