На Охтирщині триває операція «Літо-2019»

31 июля 2019 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев | №31 (1218)

Літо не тільки улюблена та спекотна пора року, але й нелегка для працівників ювенальної превенції Охтирського відділу поліції. Саме під час канікул діти залишаються без постійної уваги з боку дорослих і тому, як свідчить практика, зростає кількість травматизму, нещасних випадків та неприємних ситуацій.
З метою попередження правопорушень серед дітей, забезпечення належного громадського порядку, безпеки дітей і громадян на території закладів відпочинку та оздоровлення, місць скупчення молоді, проведення масових заходів з 1 червня по 31 серпня поліція проводить комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо-2019». В ході операції працівниками поліції проводяться рейди в місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.
Усі місця дитячого відпочинку ретельно перевіряються. Будь-які пригоди, пов’язані з дітьми, розглядатимуться як надзвичайні.
Тому, аби попередити правопорушення, що скоюють неповнолітні, а також самовільне залишення ними власних домівок поліція радить більше часу приділяти спілкуванню зі своїми дітьми, планувати їх дозвілля. Особливу увагу потрібно звертати на те, як, де та з ким ваша дитина проводить дозвілля. І якщо вона повертається додому в нетверезому стані – це сигналізує про те,ж що вона зазнала негативного впливу з боку вулиці. Поговоріть з дитиною. Іноді буває дуже складно порозумітися, але зробіть це задля, того, аби ваші діти у майбутньому не опинилися на лаві підсудних.

 

 



Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: