Але, незважаючи на це, не багато жінок наважуються на це

5 сентября 2019 | ЗДОРОВ'Я, ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР (ЛКЦ) М. ОХТИРКА | Нет комментариев |

Сміян С.А. акушер гінеколог з м. Суми. Кандидат медичних наук

Сміян С.А. акушер гінеколог з м. Суми. Кандидат медичних наук

Внутрішньоматкова спіраль – це один з найнадійніших методів контрацепції на сьогоднішні. Але, незважаючи на це, не багато жінок наважуються на це. Спробуймо розібратися в тому, що з того, про що говорять про ВМС є правдою, а що – справжнісіньким міфом.

ВМС вводиться строком на 3-5 років, після чого її треба видалити і зробити невелику перерву. Якщо ви плануєте вагітність, відмовитися від спіралі можна у будь-який момент.

Під час статевого акту чоловік може відчути наявність спіралі. Так, це дійсно так. Але буває таке в дуже окремих випадках. Партнер може відчувати уколи пластикових ниток, що знаходяться на кінці спіралі.

Після установки ВМС необхідно відмовитися від застосування тампонів. Це справжнісінький міф. Якщо ви встановите спіраль, то не зможете ні зрушити її, ні видалити тампоном. Річ у тому, що тампон не водиться так глибоко.

Тому, якщо ви вирішили зайнятися спортом, то немає ніяких підстав відмовлятися від тампонів. Правда, багато гінекологів рекомендують використовувати тампони все ж таки поперемінно з прокладками. Від постійного використання тампонів все ж таки краще відмовитися.

Після установки спіралі необхідно кожного місяця ходити на огляд до гінеколога. Це неправда. Після установки ВМС вам потрібно буде прийти до гінеколога через місяць, але тільки для того, щоб переконатися, що спіраль встановлена правильно. Після цього, вам буде достатньо звичайних оглядів, необхідних кожній жінці, – один раз на півроку.

Встановлювати ВМС рекомендовано під час місячних? Так, це правда. Звичайно, встановити спіраль можна у будь-який час, але рекомендується проходити процедуру установки спіралі за два – три дні до закінчення менструації. Чому? Річ у тому, що при цьому гінеколог буде упевнений в тому, що жінка не вагітна, крім того, під час менструації канал шийки матки природним чином розширюється і спіраль лікареві буде ввести легше.

Абсолютними протипоказаннями для застосування ВМС є гострі й хронічні запальні захворювання жіночих полових органів, вагітність, онкологічні захворювання жіночих полових органів, маткові кровотечі неясної этиологии, патології жіночих полових органів, що перешкоджають уведенню й ефективному застосуванню ВМС.

Досвідчений спеціаліст  веде прийом в КП «ЛКЦ», який розташований за адресою: м Охтирка, пл. Соборна №2. Довідки за телефонами: 6-16-88; (099) -16-14-388.


 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: