Велике переселення казначейства

6 сентября 2019 | СВІЖИЙ НОМЕР | 1 комментарий | №36 (1223)

Охтирське Управління Державної казначейської служби України Сумської області змінило адресу та переїхало з приміщення по вул. Київська, 4 до щойно відремонтованої будівлі на площі Успенській, 1.

За словами начальника Охтирського Управління Державної казначейської служби України Валентини Теличко, причиною такого рішення стало зменшення штату працівників казначейської служби. Старе приміщення було занадто великими і незручним для ефективної роботи:

-  Питання про переїзд виникло півтора роки тому через оптимізацію управління, в результаті якої відбулося скорочення штату. У підсумку на двадцять два працівника припадала величезна площа в 900 кв. м. Нам було запропоновано переїхати до приміщення за адресою площа Успенська, 1. Наразі опрацьовуються документи для його передачі в державну власність, а поки ми орендуємо приміщення за 1 грн. на рік. Міська рада виділила кошти для капітального ремонту приміщення, виконані роботи з заміни даху, модернізації тепло- та водопостачання, проведено косметичний ремонт кабінетів та закуплено нові меблі. Для зручної комунікації з нашими клієнтами номери телефонів не змінювалися: тел. приймальні – 2-20-91, відділу надходжень та видатків і юриста – 4-10-01, 4-10-43, тел. бухгалтерії – 2-47-63. До того ж багато наших клієнтів віддають перевагу системі дистанційного обслуговування «Клієнт-казначейство». Наразі ми обслуговуємо більше 110 бюджетних установ та близько 60 інших організацій – ОСББ, ОТГ, приватні підприємства. Загалом, ми переїздом дуже задоволені і сподіваємось, що нарешті зможемо зігрітися, – розповідає Валентина Теличко.

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Уважаемый мэр.Если у Вас есть хоть чуточку уважения,перенесите спортшколу что возле собора.в сдание бывшее,где было казначейство,по Киевской.Люди вас зауважают

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: