Судом ухвалено вирок у справі щодо пошкодження майна працівника правоохоронного органу

11 сентября 2019 | 102 ІНФОРМУЄ, ІЗ ЗАЛИ СУДУ, КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

Судом ухвалено вирок у справі щодо пошкодження майна працівника правоохоронного органу

Вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 04 вересня 2019 року визнано винуватим громадянина С. та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі за статтею 347 частиною 2 Кримінального кодексу України у вчиненні умисного пошкодження майна працівника правоохоронного органу шляхом вибуху та за статтею 263 частиною 1 Кримінального кодексу України у незаконному придбанні, носінні, зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Згідно з вироком суду, громадянин С. незаконно придбав бойові припаси та умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, незаконно, без передбаченого законом дозволу, зберігав їх у своєму домоволодінні.

19.05.2018 року близько 00 год. 40 хв. він, будучи ображеним на інспектора рибоохорони за складання на нього протоколу про адміністративне правопорушення, з метою помсти, перекинув вибуховий пристрій через паркан домоволодіння потерпілого, у результаті якого було пошкоджено його автомобіль, фасад, вікна та дах житлового будинку. Постраждалих внаслідок вибуху немає.

Справа розглянута колегією суддів у складі головуючого судді Соколової Н.О., суддів Плотникової Н.Б. та Сидоренко Р.В.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: