Оберіть громадський проект

12 сентября 2019 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ГРОШІ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №37 (1124)

З 10 по 25 вересня 2019 року жителі міста зможуть віддати свій голос за громадський проект, який, на їхню думку, є  найкращим і має бути реалізованим у 2020 році

Для того, щоб проголосувати за вподобаний один великий та один малий проект Бюджету участі, необхідно пройти процедуру реєстрації, обравши зручний варіант, що пропонуються нижче:

1 варіант: шляхом заповнення паперового бланку голосування у пункті супроводу Бюджету участі, розміщеному у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Охтирської міської ради по вул.Чкалова, 27а за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання). Телефон для довідок – (05446) 4-15-15

2 варіант: Через BankID (для клієнтів ПриватБанку, А-банку, Concord Bank, Банк Південний, ПУМБ та власників ЕЦП). Для цього потрібно: зареєструватися на сайті http://gb.okhtyrkamr.gov.ua/uk:    натиснути «Зареєструватися», у правому верхньому куту натиснути «Реєстрація», поставити галочку «Я погоджуюсь зі збереженням та обробкою персональних даних» і натиснути «BankID»;  обрати спосіб ідентифікації (наприклад, ПриватБанк); здійснити вхід до BankID, клієнтом якого є голосуючий; заповнити реєстраційну форму, вказавши свою електронну пошту; зайти до своєї електронної пошти і натиснути «Підтвердити аккаунт». Зайти на сайт http://gb.okhtyrkamr.gov.ua/uk і обрати проект, за який ви хотіли б віддати голос. Натиснути «Підтримати проект».

Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріали по кожному проекту. Більш детально ознайомитись з проектами можна на сайті bu.okhtyrkamr.gov.ua.


№11 – Розважальні заходи для дітей «Всі на Party». Автор – Марина Шовкова. Вартість малого  проекту –  45 тис грн. Мета: провести у місті ряд розважальних заходів – вечірок для дітей: «Зіркова вечірка», «Ютуб Пати», «Літня Гавайська спекотна вечірка» зі святковими фотозонами, танцювальними батлами, флешмобами, майстер-класами, шоу мильних бульбашок, іграми з аніматором.

№12 – «Музейня вітальня». Автор малого проекту – Людмила Міщенко. Бюджет: 199,8 тис.грн. Мета: закупівля виставкового обладнання для музею з метою створення сучасних просторів у виставковій залі КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» з різних напрямків: виставки живопису, скульптури, прикладного та декоративно-ужиткового мистецтва, інсталяцій, перформансів тощо.

№14 – «Безпечнийшлях до ДНЗ «Струмочок». Автор малого проекту – Ольга Мосійчук. Бюджет – 199,8 тис грн. Мета:Облаштування критого павільйону на місці зупинки міського транспорту на перехресті вулиць Гоголя та Чехова та вимощення плиткою тротуарної доріжки тротуар від зупинки до споруди дошкільного закладу.

№16 – «Бузковий гай». Бюджет – 200 тис грн. Автор малого проекту – Олексій Антюх. Мета: висадка нових сортів бузку, благоустрій території по пров. Радіщева, встановлення лавок та кованої альтанки з сидіннями.

№21 – «Тіниста алея на Парковій-2 «Хай буде світло». Бюджет малого проекту – 200 тис.грн. Автор – Катерина Бекбулатова. Мета: облаштування освітлення пішохідної доріжки та місць для відпочинку на правому березі р.Охтирка на ділянці від пішохідного містка по вул.Парковій до пішохідного містка поблизу адміністративної будівлі Охтирської райдержадміністрації.

№22 – «Якість- враження- успіх». Бюджет малого проекту – 198 500 тис грн. Автор – Марина Глущенко-Калач. Мета: придбання звукового обладнання для забезпечення творчих колективів КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» для участі у загальноміських заходах.

№31- Пам’ятний знак «Прикордонникам усіх часів»(Прикордонна слава). Бюджет малого проекту: 200 тис. грн. Автор – Павло Лисенко. Мета: встановлення пам’ятного знаку “Прикордонникам усіх часів” біля будинку по вул. Батюка, 3 для вшанування охтирчан, які проходили службу щодо захисту кордонів, суверенітету та незалежності держави та вшанування пам’яті земляків, що загинули при виконанні службових обов’язків.

№8 – «Ілюмінаційна арт-інсталяція «Новорічна казка». Бюджет великого проекту – 400 тис.грн. Автор – Микола Крючко. Мета: створити на площі біля «Кнєжі» на новорічно-різдвяні свята чарівну казкову атмосферу, прикрасивши її іллюмінаційними фігурами та елементами, що зробить місто привабливим, створить святковий настрій мешканцям міста та приверне увагу до міста Охтирки туристів.

№13 – «Енергоефективність та енергозбереження сучасного музею». Бюджет великого проекту – 400 тис.грн. Автор – Людмила Міщенко. Мета: заміна старих вікон на енергозберігаючі у Комунальному закладі «Охтирський міський краєзнавчий музей».

№17 – «Спортивний куток 2020». Бюджет великого проекту: 400 тис.грн. Автор – Наталія Раскопіна. Мета: створення спортивного майданчика з новим обладнанням та куточку для малечі по пров. Радіщева.

№20 – «Тіниста алея на Парковій «Пішохідна доріжка». Бюджет великого проекту: 400 тис.грн. Автор – Катерина Бекбулатова. Мета: облаштування пішохідної доріжки та місць для відпочинку на правому березі р. Охтирка на ділянці від пішохідного містка по вул. Парковій до пішохідного містка поблизу адміністративної будівлі Охтирської райдержадміністрації. Встановлення лавочок та урн.

№23 - «Якість – враження – успіх-2». Бюджет великого проекту: 400 000 тис.грн. Автор – Марина Глущенко-Калач. Мета: придбання комплекту активної акустичної системи для забезпечення творчих колективів КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» для участі у загальноміських заходах.

№24 – «Дитячий ігровий майданчик на території амбулаторії No1. Бюджет великого проекту: 315,8 тис. грн. Автор – Василь Сидоренко. Мета: встановлення дитячого ігрового майданчику на території амбулаторії No 1 за адресою вул. Сумська, 57.

№28 – «Ремонт вестибюля, коридорів, тамбура та санвузла бібліотеки». Бюджет великого проекту: 400 тис. грн. Автор – Наталія Хруслова. Мета: ремонт вестибюля, коридорів, тамбура та санвузла приміщення централізованої бібліотечної системи по вул. Армійська, 2.


 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: