Не чекаючи на прийняття нової редакції Закону України «Про Службу безпеки України», СБУ проводить дієву та системну реформу

13 сентября 2019 | УСБУ | Нет комментариев |

Роксолана максі Охтирка

Роксолана максі Охтирка

Не чекаючи на прийняття нової редакції Закону України «Про Службу безпеки України», СБУ проводить дієву та системну реформу відомства, яка має наблизити нас до стандартів кращих спецслужб світу.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

У відомстві розпочато функціональний аудит власних структурних підрозділів для проведення аналізу та визначення ефективності їх роботи. Метою перевірки є також оптимізація чисельності Служби з урахуванням забезпечення належного рівня державної безпеки. Триває плідна співпраця з Радою національної безпеки та оборони України, депутатським корпусом щодо розробки змін до чинного законодавства у сфері безпеки.

Дієва реформа Служби неможлива без забезпечення умов для її ефективного проведення. Про це свідчить український та світовий досвід. Зокрема, перед нами є нещодавні приклади реформування Нацполіціїї, створення нових антикорупційних органів. Процеси супроводжувались високим рівнем фінансування цих структур. СБУ тут не є винятком.

Сьогодні СБУ повністю виконує всі завдання, поставлені перед нею державою. Чимала частина ресурсів спрямовується на забезпечення підрозділів та контррозвідувальні заходи у районі проведення ООС.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: