Увага! На Сумщині з 1 по 31 жовтня проходитиме місячник добровільної здачі зброї

28 сентября 2019 | 102 ІНФОРМУЄ | 1 комментарий |

Роксолана максі Охтирка

Увага! На Сумщині з 1 по 31 жовтня проходитиме місячник добровільної здачі зброї

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів, працівники Охтирського відділу поліції з 1 до 31жовтня 2019 року проводитимуть місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки.

Громадяни, які добровільно здадуть до поліції зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються у них незаконно , згідно з вимогами ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо вони у визначений термін добровільно здали до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів у них є можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

«Незареєстрована зброя та набої до неї- це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які , нажаль почастішали і трапляються як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми. Тож скористайтесь можливістю, здайте до поліції «незаконну» зброю, якщо така у вас є, і не вступайте у протиріччя з законом», – коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.

Водночас правоохоронці застерігають власників зброї від порушень правил зберігання та обліку зброї, яке тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену законом. Звертаємо увагу мешканців міста Охтирки та Охтирського району, у яких вогнепальна мисливська та газова зброя, щодо необхідності дотримання правил постановки зброї на облік та термінів її перереєстрації.

У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї вам необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутись до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання ( м. Охтирка, вул. Незалежності 29 каб. №38 ).

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Треба трясти так званих “витiранiв”.Там зброя у кожного.Скоро ця наволоч почне стрiляти якщо щось не “по шерстi” буде

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: