Собачий терор

22 октября 2019 | АНОНС | 2 коммент. | № 43 (1230)

Одним з найулюбленіших видів транспорту в Охтирці є велосипеди. Порівняно невелика площа нашого міста дозволяє швидко та без зусиль дістатися цим екологічним видом транспорту з одного кінця в інший. Та й проїзд в маршрутках досить дорогий, крім того, з таким графіком руху не кожен може вчасно потрапити на роботу або повернутись додому після 19.00, тому це ще один великий плюс на користь двоколісного.

Валентина Колодяжна, кухар Охтирського будинку-інтернату для громадян похилого віку, також віддає перевагу велосипеду. Вона їздить на роботу близько п’ятої години ранку і в цей час дуже зручно пересуватися саме велосипедом. Однак жінка ніяк не могла подумати, що саме це стане причиною нападу на неї зграї собак. Про той страшний ранок вона згадує з жахом. Подробиці читайте в новому номері газети.

 

 Комментарии (2)

 

  1. прохожий пишет:

    да,при входе в АТБ,целая псарня,это ,что уже европа?

  2. 444 пишет:

    Сходите в АТБ что на октябрской.Там эти торгашки,что кофе продают,духи,хлеб.Приручили собаку.Заходишь в магазин а они лежат по всех ступеньках.Так еще и ругают людей те торгашки.за то что они проганяют собак.Редакция.наведите порядок,если алексеев не может.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: