Правоохоронці проводять рейди з метою виявлення осіб, які здійснюють незаконну торгівлю хвойними деревами та насадженнями лісового фонду Охтирського району.

16 декабря 2019 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев |

Роксолана максі Охтирка

Правоохоронці проводять рейди з метою виявлення осіб, які здійснюють незаконну торгівлю хвойними деревами та насадженнями лісового фонду Охтирського району.

Під час даного періоду працівниками Охтирського ВП ГУНП в Сумській області проводяться заходи щодо виявлення фактів самовільної вирубки ялинок та попередження фактів реалізації незаконно заготовлених хвойних дерев.

З 12 грудня 2019 року у передноворічний період на території Охтирського ВП ГУНП в Сумській області проходить оперативно – профілактичне відпрацювання по недопущенню незаконної вирубки, перевезення та реалізації хвойних дерев. Щодобово до проведення комплексу заходів, спрямованих на недопущення незаконної вирубки хвойних дерев Охтирщини залучаються: карний розшук та дільничні офіцери поліції, спільно з представниками обласного Управління лісового та мисливського господарства та екологічної інспекції. В ході проведення заходів відпрацьовуватимуться 3 ринки, торгівельні майданчики, місця стихійної торгівлі.

Як розповів начальник Охтирського ВП ГУНП в Сумській області Руслан Кладько: « За адміністративні правопорушення, пов’язані з вирубкою та реалізацією хвойних дерев, санкція передбачає накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Серед лісових насаджень є дерева, які занесені до Червоної книги, тому такі заходи необхідні.

Правоохоронці і надалі будуть проводити рейди. Робота з виявлення порушень чинного законодавства триває. Поліція Охтирщини звертається з проханням до мешканців міста та району не допускати порушення чинного законодавства, та в разі виявлення таких терміново повідомляти чергову Охтирського ВП ГУНП в Сумській області

за тел.2-33-44 або 102.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: