Гаймошенківський різник отримав по заслузі

8 января 2020 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | № 2 (1241)

Довічне позбавлення волі за вбивство двох людей – ухвалено вирок суду

Ранок звичайного жовтневого дня 2017 року у селі Гай-Мошенка  сколихнуло повідомлення про подвійне вбивство  36-річної Наталії і її  17-річного сина Михайла. Першим, хто виявив тіла загиблих, був господар будинку, який і зателефонував до чергової частини  відділу поліції.  Чоловік мешкав на цій же вулиці, але за іншою адресою. З Наталією чоловік спільно не проживав, але підтримував дружні стосунки з нею та з сином. От і того ранку він прийшов, щоб  дати хлопцю гроші на навчання, адже той був учнем ПТУ в сусідній Котельві. Проте чоловік напоровся на замкнені двері і на наполегливий стукіт  у відповідь якось підозріло було тихо. Тож він вирішив вибити шибку у вікні, щоб потрапити досередини.  Від побаченого остовпів: бездиханні та скривавлені тіла рідних не давали жодної надії, що ще вони хоч раз заговорять до нього чи посміхнуться. Тремтячими від страху  руками чоловік набрав «102». Ці події були описані в «Роксолані» у №44 від 1 листопада 2017 року. Начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько тоді детально розповів про хід слідства та як за гарячими слідами оперативники вийшли на підозрюваного. Перевірялися всі, хто був вхожий в сім`ю, коло знайомих.

«Був незрозумілий мотив вбивства, адже матір хлопця характеризували як працьовиту, неконфліктну жінку, яка завжди  була усміхнена і оптимістка, а її син  вчився на тракториста, не дивлячись на юні роки, уже вмів заробляти самостійно, мав у господарстві мотоблок, бензопилу, скутер, – розповідав тоді Руслан Володимирович. – Але увечері напередодні вбивства сусіди бачили однокласника Мишка – Олексія, як він заходив до нього додому. Коли навідались з обшуком до 18-річного Олексія, то не склало труднощів виявити одяг зі слідами крові та інші речові докази його перебування на місці злочину. В ході опитування юнак у всьому зізнався, вся доказова база була передана до суду. Весь цей час підозрюваний перебував під вартою у ізоляторі тимчасового тримання».

Та поліцейським довелося  витримати і супротив  деяких односельчан , які не вірили, що Олексій міг зарізати насмерть свого друга і його матір. Вони розповсюджували чутки, що «посадили» невинного, а вбивця ходить непокараним, викликали для цього навіть екстрасенсів, проте очевидного заперечити так і не змогли, адже факти неможливо спростувати.

2 січня 2020 року колегія суддів Ковпаківського районного суду міста Сум ухвалила вирок в кримінальному провадженні стосовно мешканця села Гай-Мошенка Охтирського району Сумської області за звинуваченням у вчиненні умисних особливо тяжких злочинів проти життя двох осіб. Про це повідомляє прес-служба суду.

Стало достеменно відомо, що під час перебування в гостях у свого товариша Михайла та сумісного вживання спиртних напоїв Олексій розпочав словесний конфлікт на ґрунті того, що почув негативні висловлювання на адресу своєї покійної матері. У ході конфлікту у юнака виник умисел на вбивство. Взявши ніж, він наніс удар в область шиї потерпілого, який через деякий час помер. Мати Михайла, побачивши закривавленого сина та зрозумівши, що він неживий, почала наносити удари руками по голові обвинуваченого. Той, усвідомивши, що злочин буде викрито небажаним свідком, наніс і їй удар ножем в область шиї, що спричинило смерть жінки.

Судом чоловіка визнано винним у пред’явленому обвинуваченні за частиною першою статті 115, пунктами 9,13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у виді довічного позбавлення волі. Олексій прожив на волі до 18 років, тепер юному злочинцю світить «небо в клітинку» до кінця свого життя. Жаль підступно загиблих матір і сина, але і зрозуміла справедлива воля суду, бо зло повинне бути покараним, а особливо жорстоке – ізольованим від суспільства.

Апеляційна скарга на вирок суду може бути подана протягом тридцяти днів з моменту його проголошення.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: