Хоч взимку лелеки і не літають, а дітки народжуються

9 января 2020 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | № 2 (1241)

Новий рік – це свято, яке завжди дарує надію на краще та стимулює до нових звершень. Перші дні прийдешнього 2020 року зробили багатьом українським родинам найбажаніші «подарунки» – народження малечі. Відтепер новоспечені матусі й татусі свою святкову радість не будуть обмежувати календарними датами, оскільки вона триватиме усе життя.

Так, на Сумщині в зазначений період органами державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 27 маленьких громадян, які своєю появою здійснили мрію кожного з подружжя. У новому десятиріччі в області  кількісну першість над хлопцями взяли дівчатка – їх народилося 14.

В Охтирці 1 січня народився хлопчик – первісток для молодої сім’ї. У родині Юлії та Сергія Часників напередодні Нового року 31 грудня об 11:10 ранку народилася донечка, яку назвали Маргарита. Пологи пройшли вдало і швидко, тому двадцятирічна мама і новонароджена почувають себе добре. Дівчинка народилася з вагою 3260 г і зростом 49 см. Юлія зазначає, що старший братик Маргарити, п’ятирічний Денис при народжені був менший від своєї сестрички. Проте це не єдина особливість Маргарити, адже народилася вона вже з чорним волоссям на голові, медичний персонал навіть пожартував, що вже можна коси заплітати. Одразу після пологів Юлії подарували пакунок малюка з усім необхідним. Молоді батьки дуже щасливі, що у них з’явилася доня і зазначають, що це найкращий подарунок на Новий рік.

У Полтавській області працівники місцевих органів державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 31 немовля. Так, 15 майбутніх козаків та 16тендітних панночок, не лише сприяли збільшенню кількості населення в області, а й наповнили родини теплом та щастям.

На Чернігівщині перші дні 2020 року були особливими на родинні поповнення – представники органів державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 15 новонароджених мешканців області. 8 хлопців та 7 дівчаток стали прикрасою нового року, який для деяких сімей був таким довгоочікуваним. Наразі, поповнені сім’ї ще збільшим затишком та насолодою зустрічатимуть свята, даруючи один одному яскраві та приємні емоції.

«Надання комфортних та зручних сервісів для громадян – пріоритет у роботі органів юстиції, – розповідає очільниця Північно-Східного міжрегіонального управлінняМіністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.– Наразі, коли нове управління об’єднало одразу три області (Сумську, Полтавську та Чернігівську) ми бачимо, що сервіси Мін’юсту користуються великою популярністю, зокрема послуга щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Подібна позитивна тенденція в котрий раз підкреслює сучасність та важливість наданих нами послуг».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: