За припискою у військкомат

9 января 2020 | НОВИНИ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №2 (1241)

Охтирський об’єднаний міський військовий комісаріат здійснює організацію та проведення приписки громадян України 2003 р.н. до призовної дільниці в січні-березні 2020 року.

Згідно ст. 14 Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу»  приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Про це повідомив майор Роман Тутов, військовий комісар Охтирського ОМВК:

-                З метою виконання положень вищевказаного закону в січні-березні 2020 року оголошено приписку до призовної дільниці Охтирського ОМВК Сумської обл. громадян України 2003 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Охтирка, вул. Гафановича, 12 не пізніше 1 лютого 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно прибути до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату, - зазначив майор Роман Тутов.


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: