Хто нагрів руки на «Теремку»?

10 января 2020 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | № 2 (1241)

Є питання до підрядника, який за капітальний ремонт території дитсадка «Теремок» взяв 1 млн 223 тис грн. У правоохоронців виникли підозри  як до підрядника, так і до замовника

У попередньому розгляді іншої судової справи  мова йде про можливість  заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час укладення та виконання договору щодо капітального ремонту території ДНЗ «Теремок»  в Охтирці.  Досудовим розслідуванням встановлено, що до місцевої прокуратури надійшло повідомлення Управління СБУ в Сумській області про те, що посадові особи Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міської ради заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час укладення та виконання договору щодо капітального ремонту території дитсадка на суму 1млн 223 тис. грн.

15 жовтня 2019 року між УКБі ЖКГ в особі начальника управління  та підрядником –  Товариством з обмеженою відповідальністю «Будсвіт-Україна»  укладено договір, згідно з яким підрядник зобов`язується за завданням замовника на свій ризик виконати та здати йому в установлений договором строк роботи по капітальному ремонту території  дитячому садку «Теремок», а замовник зобов`язується надати  майданчик для виконання робіт, передати дозвільну документацію, а також затверджену в установленому порядку проектну документацію, прийняти від підрядника закінчені роботи та оплатити їх. Ціна робіт становить 1 233 257,30 грн., в тому числі ПДВ – 205 542,88 грн.

За наявними даними ТОВ «Будсвіт-Україна» було зареєстровано наприкінці 2016 року, на теперішній час на підприємстві відсутня нерухомість та не має власної техніки на здійснення даного виду робіт. Окрім цього  підприємство має заборгованість перед державою в розмірі 250 000 грн. Крім того, отримані дані свідчать, що сума договору на проведення вищевказаних робіт значно завищена. Таким чином службові особи УКБі ЖКГ та ТОВ «Будсвіт-Україна», зловживаючи службовим становищем, склали та затвердили завідомо завищений кошторис на проведення капітального ремонту території «Теремка» і в подальшому заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах. З метою отримання відомостей, котрі є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння та встановлення осіб, які причетні до вчинення кримінального правопорушення, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, що перебувають у володінні  «Будсвіт-Україна».

Згідно з ч.ч. 5, 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановив ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які мають очевидну доказову базу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: