Син Алєксєєва зайняв посаду головного дорожника Харківщини

10 января 2020 | НОВИНИ, СВІЖИЙ НОМЕР | 2 коммент. | № 2 (1241)

Син міського голови Охтирки  36-річний Ігоря Алексєєва Андрій Алексєєв призначений виконуючим обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області. Відповідний наказ Державного агентства автомобільних доріг України №533-К вийшов 23 грудня 2019 року. У 2006 році закінчив Харківській національний автомобільно-дорожній університет. За фахом інженер-будівельник (автомобільні дороги та аеродроми). Працював на посаді провідного інженера відділу ремонту, експлуатаційного утримання автодоріг, безпеки дорожнього руху та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Сумській області, а також у ДП «Дороги Сумщини». Брав учать у проектах, які були втіленні в життя: капітальний ремонт автомобільної дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ та Р-46 Харків-Охтирка в межах Сумської області. Нагороджений двома грамотами Укравтодору та двома відзнаками Сумської ОДА. Має кваліфікацію провідного інженера з технічного нагляду та є членом всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури». Атестований як провідний інженер з технічного нагляду.  Одружений, має сина. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Довідково: екс-голова Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець написав заяву про відставку. Наприкінці листопада голова облдержадміністрації Олексій Кучер запитав у Зражевця, чи готовий він поставити на кон свою посаду і взяти на себе зобовязання закінчити ремонт мосту на окружній дорозі до 22 грудня. Чиновник прийняв «парі» і виконав його умови – обєкт був зданий в експлуатацію вчасно. Не дивлячись на це, напередодні голова Служби автомобільних доріг України підписав розпорядження про звільнення чиновника.

 Комментарии (2)

 

  1. Николай пишет:

    ” КТО В ЦАРИ ПОСЛЕДНИЙ” А що, лопатою не встиг порапрацювати і відразу в провідні інженери, чи не царське то діло в асфальті ковирятись? Чи ВУНДЕРКІНДАМ зась руки бруднити ?. А можеб краще відправити його спочатку до Польщі років на 5 заробітчанином на ремонт доріг, щоб навчився працювати , Свого часу Петро Перший навчатись судовому ремеслу їздив до Європи, і допомогло…ж? А то наші КЕРМАНИЧИ навчить можуть тільки як розкрадати та списувати бюджетні кошти.

  2. Николай пишет:

    А попрацювати лопатою не встиг?, відразу в провідні іженери поцілів….Судячи по стану нашіх доріг, цінного кадра отримала Харківська обл. Воно то і зрозуміло, що кращої “кандидатури” не знайти на цю посаду… У нас традиція така, ОЧИЛЬНИКІВ назначати з других міст,в цьому е свій зиск…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: